zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
1:2
Kotwica Kórnik
Lipno Stęszew
0:5
Polonia Środa Wlkp.
Gwiazda-Kania Toruń
0:4
GSS Grodzisk Wlkp.
Olimpia II Szczecin
2:0
TKKF Stilon Gorzów
MAKS Lubuszanin Drezdenko
0:12
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Biało-Zielone Gdańsk
0:11
KKP Chełmża
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS Grodzisk Wlkp.
6:1
Lipno Stęszew
AP Kotwica Kołobrzeg
5:0
MAKS Lubuszanin Drezdenko
Polonia Środa Wlkp.
11:0
Biało-Zielone Gdańsk
UKS Orzeł 2010 Wałcz
4:1
Gwiazda-Kania Toruń
KKP Chełmża
0:0
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kórnik
2:0
TKKF Stilon Gorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Szczecin
0:1
Polonia Środa Wlkp.
Gwiazda-Kania Toruń
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
MAKS Lubuszanin Drezdenko
0:11
Kotwica Kórnik
Lipno Stęszew
2:8
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Biało-Zielone Gdańsk
0:6
GSS Grodzisk Wlkp.
TKKF Stilon Gorzów
- : -
KKP Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orzeł 2010 Wałcz
8:0
Biało-Zielone Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
2:2
TKKF Stilon Gorzów
AP Kotwica Kołobrzeg
2:0
Lipno Stęszew
Kotwica Kórnik
5:1
KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wlkp.
1:0
Olimpia II Szczecin
MAKS Lubuszanin Drezdenko
0:5
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
4:2
MAKS Lubuszanin Drezdenko
Biało-Zielone Gdańsk
0:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Olimpia II Szczecin
3:0*
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Gwiazda-Kania Toruń
2:3
Kotwica Kórnik
TKKF Stilon Gorzów
2:0
GSS Grodzisk Wlkp.
KKP Chełmża
- : -
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
1:2
Olimpia II Szczecin
UKS Orzeł 2010 Wałcz
0:4
TKKF Stilon Gorzów
Gwiazda-Kania Toruń
6:0
Lipno Stęszew
MAKS Lubuszanin Drezdenko
4:1
Biało-Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wlkp.
0:0
KKP Chełmża
Kotwica Kórnik
- : -
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
3:2
GSS Grodzisk Wlkp.
Olimpia II Szczecin
5:1
MAKS Lubuszanin Drezdenko
Lipno Stęszew
1:3
Kotwica Kórnik
KKP Chełmża
0:2
UKS Orzeł 2010 Wałcz
TKKF Stilon Gorzów
4:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Biało-Zielone Gdańsk
2:6
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orzeł 2010 Wałcz
0:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Kotwica Kołobrzeg
1:4
KKP Chełmża
Lipno Stęszew
3:1
Biało-Zielone Gdańsk
Gwiazda-Kania Toruń
2:2
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kórnik
2:1
GSS Grodzisk Wlkp.
MAKS Lubuszanin Drezdenko
0:9
TKKF Stilon Gorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Olimpia II Szczecin
- : -
Lipno Stęszew
KKP Chełmża
- : -
MAKS Lubuszanin Drezdenko
TKKF Stilon Gorzów
- : -
Gwiazda-Kania Toruń
GSS Grodzisk Wlkp.
- : -
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Biało-Zielone Gdańsk
- : -
Kotwica Kórnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij