zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard Szczeciński
6:0
Sarmata Dobra
Pomorzanin Nowogard
3:1
Polonia Płoty
Zorza Dobrzany
0:0
Ina Ińsko
Piast Karsko
1:3
Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno
1:2
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
1:0
Kłos Pełczyce
Iskra Golczewo
2:1
Arkonia II Szczecin
Rega Trzebiatów
1:1
Stal Lipiany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
1:0
Iskra Golczewo
Morzycko Moryń
0:2
Stal Szczecin
Polonia Płoty
3:3
Zorza Dobrzany
Stal Lipiany
2:2
Energetyk Gryfino
Arkonia II Szczecin
2:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kłos Pełczyce
2:2
Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra
2:6
Piast Karsko
Rega Trzebiatów
2:1
Pomorzanin Nowogard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:0
Kłos Pełczyce
Stal Szczecin
11:0
Sarmata Dobra
Piast Karsko
1:1
Arkonia II Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:1
Stal Lipiany
Zorza Dobrzany
2:4
Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
3:0
Morzycko Moryń
Iskra Golczewo
1:2
Polonia Płoty
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:4
Ina Ińsko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rega Trzebiatów
5:0
Iskra Golczewo
Morzycko Moryń
2:3
Energetyk Gryfino
Polonia Płoty
1:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pomorzanin Nowogard
1:1
Zorza Dobrzany
Stal Lipiany
6:3
Kłos Pełczyce
Arkonia II Szczecin
2:2
Stal Szczecin
Sarmata Dobra
1:6
Sparta Węgorzyno
Ina Ińsko
1:2
Piast Karsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
3:0
Ina Ińsko
Energetyk Gryfino
1:0
Sarmata Dobra
Zorza Dobrzany
3:2
Stal Lipiany
Sparta Węgorzyno
2:0
Arkonia II Szczecin
Piast Karsko
0:1
Polonia Płoty
Kłos Pełczyce
0:3
Morzycko Moryń
Iskra Golczewo
2:1
Pomorzanin Nowogard
Błękitni II Stargard Szczeciński
8:0
Rega Trzebiatów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
0:3
Stal Szczecin
Pomorzanin Nowogard
0:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Stal Lipiany
1:2
Morzycko Moryń
Zorza Dobrzany
1:1
Iskra Golczewo
Arkonia II Szczecin
0:2
Energetyk Gryfino
Sarmata Dobra
0:3
Kłos Pełczyce
Rega Trzebiatów
3:1
Piast Karsko
Ina Ińsko
0:2
Sparta Węgorzyno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
5:1
Ina Ińsko
Morzycko Moryń
12:0
Sarmata Dobra
Piast Karsko
3:1
Pomorzanin Nowogard
Kłos Pełczyce
2:1
Arkonia II Szczecin
Sparta Węgorzyno
3:0
Polonia Płoty
Stal Szczecin
2:0
Rega Trzebiatów
Iskra Golczewo
6:1
Stal Lipiany
Błękitni II Stargard Szczeciński
2:0
Zorza Dobrzany
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
0:2
Kłos Pełczyce
Polonia Płoty
0:2
Energetyk Gryfino
Pomorzanin Nowogard
0:2
Stal Szczecin
Stal Lipiany
7:1
Sarmata Dobra
Arkonia II Szczecin
0:3
Morzycko Moryń
Iskra Golczewo
5:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Zorza Dobrzany
1:2
Piast Karsko
Rega Trzebiatów
3:3
Sparta Węgorzyno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
4:0
Zorza Dobrzany
Energetyk Gryfino
6:0
Rega Trzebiatów
Morzycko Moryń
1:0
Ina Ińsko
Piast Karsko
2:3
Iskra Golczewo
Sarmata Dobra
3:3
Arkonia II Szczecin
Kłos Pełczyce
4:0
Polonia Płoty
Sparta Węgorzyno
1:0
Pomorzanin Nowogard
Błękitni II Stargard Szczeciński
8:0
Stal Lipiany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
0:2
Sparta Węgorzyno
Iskra Golczewo
1:0
Stal Szczecin
Polonia Płoty
2:3
Morzycko Moryń
Pomorzanin Nowogard
1:3
Energetyk Gryfino
Stal Lipiany
1:2
Arkonia II Szczecin
Rega Trzebiatów
3:2
Kłos Pełczyce
Ina Ińsko
3:0
Sarmata Dobra
Błękitni II Stargard Szczeciński
5:2
Piast Karsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
6:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast Karsko
3:1
Stal Lipiany
Energetyk Gryfino
4:2
Zorza Dobrzany
Morzycko Moryń
3:0*
Rega Trzebiatów
Arkonia II Szczecin
2:1
Ina Ińsko
Kłos Pełczyce
2:2
Pomorzanin Nowogard
Sarmata Dobra
0:6
Polonia Płoty
Sparta Węgorzyno
1:0
Iskra Golczewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
0:3
Kłos Pełczyce
Rega Trzebiatów
5:0
Sarmata Dobra
Polonia Płoty
1:4
Arkonia II Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:3
Morzycko Moryń
Stal Lipiany
1:0
Ina Ińsko
Piast Karsko
0:0
Stal Szczecin
Iskra Golczewo
0:2
Energetyk Gryfino
Błękitni II Stargard Szczeciński
8:1
Sparta Węgorzyno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
10:0
Stal Lipiany
Energetyk Gryfino
3:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko
1:2
Polonia Płoty
Sarmata Dobra
2:1
Pomorzanin Nowogard
Morzycko Moryń
3:2
Zorza Dobrzany
Arkonia II Szczecin
0:0
Rega Trzebiatów
Kłos Pełczyce
1:1
Iskra Golczewo
Sparta Węgorzyno
4:2
Piast Karsko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
1:2
Sparta Węgorzyno
Pomorzanin Nowogard
0:2
Arkonia II Szczecin
Stal Lipiany
4:5
Polonia Płoty
Zorza Dobrzany
2:0
Sarmata Dobra
Piast Karsko
0:4
Energetyk Gryfino
Rega Trzebiatów
4:0
Ina Ińsko
Iskra Golczewo
0:4
Morzycko Moryń
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:0
Kłos Pełczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
1:2
Stal Szczecin
Ina Ińsko
3:1
Pomorzanin Nowogard
Polonia Płoty
1:1
Rega Trzebiatów
Sarmata Dobra
1:0
Iskra Golczewo
Sparta Węgorzyno
4:2
Stal Lipiany
Kłos Pełczyce
1:0
Piast Karsko
Arkonia II Szczecin
2:0
Zorza Dobrzany
Morzycko Moryń
1:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia II Szczecin
0:0
Iskra Golczewo
Energetyk Gryfino
2:0
Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra
1:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko
3:1
Zorza Dobrzany
Polonia Płoty
3:1
Pomorzanin Nowogard
Stal Lipiany
1:3
Rega Trzebiatów
Kłos Pełczyce
0:2
Stal Szczecin
Piast Karsko
2:3
Morzycko Moryń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
1:3
Morzycko Moryń
Energetyk Gryfino
1:0
Stal Lipiany
Pomorzanin Nowogard
0:0
Rega Trzebiatów
Iskra Golczewo
0:1
Ina Ińsko
Zorza Dobrzany
3:1
Polonia Płoty
Piast Karsko
4:0
Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno
3:0
Kłos Pełczyce
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:5
Arkonia II Szczecin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia II Szczecin
2:3
Piast Karsko
Polonia Płoty
1:3
Iskra Golczewo
Ina Ińsko
3:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Morzycko Moryń
1:2
Sparta Węgorzyno
Stal Lipiany
4:2
Pomorzanin Nowogard
Kłos Pełczyce
0:2
Energetyk Gryfino
Sarmata Dobra
2:5
Stal Szczecin
Rega Trzebiatów
0:1
Zorza Dobrzany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
0:0
Arkonia II Szczecin
Energetyk Gryfino
3:3
Morzycko Moryń
Iskra Golczewo
0:2
Rega Trzebiatów
Zorza Dobrzany
2:0
Pomorzanin Nowogard
Kłos Pełczyce
0:1
Stal Lipiany
Sparta Węgorzyno
3:0
Sarmata Dobra
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:1
Polonia Płoty
Piast Karsko
1:3
Ina Ińsko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Nowogard
1:6
Iskra Golczewo
Ina Ińsko
2:4
Stal Szczecin
Morzycko Moryń
4:0
Kłos Pełczyce
Polonia Płoty
5:1
Piast Karsko
Stal Lipiany
2:1
Zorza Dobrzany
Arkonia II Szczecin
2:0
Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra
0:10
Energetyk Gryfino
Rega Trzebiatów
5:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:2
Arkonia II Szczecin
Morzycko Moryń
3:0
Stal Lipiany
Piast Karsko
1:1
Rega Trzebiatów
Kłos Pełczyce
1:0
Sarmata Dobra
Stal Szczecin
4:0
Polonia Płoty
Iskra Golczewo
5:2
Zorza Dobrzany
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:1
Pomorzanin Nowogard
Sparta Węgorzyno
2:2
Ina Ińsko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
0:0
Energetyk Gryfino
Pomorzanin Nowogard
1:2
Piast Karsko
Stal Lipiany
1:1
Iskra Golczewo
Zorza Dobrzany
4:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Arkonia II Szczecin
2:0
Kłos Pełczyce
Sarmata Dobra
1:5
Morzycko Moryń
Rega Trzebiatów
1:1
Stal Szczecin
Polonia Płoty
0:2
Sparta Węgorzyno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:0
Polonia Płoty
Sarmata Dobra
0:1
Stal Lipiany
Stal Szczecin
3:0
Pomorzanin Nowogard
Sparta Węgorzyno
0:0
Rega Trzebiatów
Morzycko Moryń
1:1
Arkonia II Szczecin
Piast Karsko
2:0
Zorza Dobrzany
Kłos Pełczyce
2:3
Ina Ińsko
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:4
Iskra Golczewo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
3:1
Morzycko Moryń
Stal Lipiany
2:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Polonia Płoty
5:2
Kłos Pełczyce
Arkonia II Szczecin
7:0
Sarmata Dobra
Pomorzanin Nowogard
1:3
Sparta Węgorzyno
Zorza Dobrzany
1:1
Stal Szczecin
Iskra Golczewo
3:0
Piast Karsko
Rega Trzebiatów
0:0
Energetyk Gryfino
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
3:2
Iskra Golczewo
Arkonia II Szczecin
4:2
Stal Lipiany
Energetyk Gryfino
3:0
Pomorzanin Nowogard
Piast Karsko
2:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sarmata Dobra
0:5
Ina Ińsko
Kłos Pełczyce
1:3
Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
3:0
Zorza Dobrzany
Morzycko Moryń
4:2
Polonia Płoty
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
1:1
Arkonia II Szczecin
Polonia Płoty
2:1
Sarmata Dobra
Pomorzanin Nowogard
1:0
Kłos Pełczyce
Stal Lipiany
1:2
Piast Karsko
Zorza Dobrzany
0:2
Energetyk Gryfino
Iskra Golczewo
0:0
Sparta Węgorzyno
Rega Trzebiatów
4:3
Morzycko Moryń
Błękitni II Stargard Szczeciński
7:6
Stal Szczecin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
7:1
Iskra Golczewo
Ina Ińsko
4:4
Stal Lipiany
Morzycko Moryń
9:0
Pomorzanin Nowogard
Arkonia II Szczecin
2:1
Polonia Płoty
Kłos Pełczyce
0:2
Zorza Dobrzany
Sarmata Dobra
0:3
Rega Trzebiatów
Stal Szczecin
1:1
Piast Karsko
Sparta Węgorzyno
0:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
1:2
Ina Ińsko
Stal Lipiany
2:4
Stal Szczecin
Pomorzanin Nowogard
2:0
Sarmata Dobra
Zorza Dobrzany
4:2
Morzycko Moryń
Rega Trzebiatów
2:1
Arkonia II Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:2
Energetyk Gryfino
Iskra Golczewo
3:2
Kłos Pełczyce
Piast Karsko
1:5
Sparta Węgorzyno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
3:1
Piast Karsko
Ina Ińsko
1:1
Rega Trzebiatów
Morzycko Moryń
1:1
Iskra Golczewo
Polonia Płoty
1:4
Stal Lipiany
Arkonia II Szczecin
0:1
Pomorzanin Nowogard
Kłos Pełczyce
2:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sarmata Dobra
0:4
Zorza Dobrzany
Sparta Węgorzyno
3:1
Stal Szczecin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Nowogard
1:5
Ina Ińsko
Stal Lipiany
2:3
Sparta Węgorzyno
Zorza Dobrzany
2:2
Arkonia II Szczecin
Piast Karsko
3:1
Kłos Pełczyce
Stal Szczecin
4:5
Energetyk Gryfino
Iskra Golczewo
3:0
Sarmata Dobra
Rega Trzebiatów
4:2
Polonia Płoty
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:3
Morzycko Moryń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij