zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
5:0
Arkonia Szczecin
Bałtyk Koszalin
3:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
8:3
Energetyk Gryfino
Junior Kalisz Pomorski
1:8
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
1:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Chemik Police
3:1
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:4
Gwardia Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Kalisz Pomorski
1:1
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
2:1
Arkonia Szczecin
KS FASE Szczecin
2:3
SL SALOS Szczecin
Energetyk Gryfino
0:2
Chemik Police
Błękitni Stargard Szczeciński
2:2
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pogoń Szczecin
2:0
Stal Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
3:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
2:0
Junior Kalisz Pomorski
Chemik Police
6:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Bałtyk Koszalin
2:4
KS FASE Szczecin
Arkonia Szczecin
1:4
AP Kotwica Kołobrzeg
Stal Szczecin
0:4
Gwardia Koszalin
SL SALOS Szczecin
7:0
Energetyk Gryfino
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:14
Pogoń Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
6:0
Energetyk Gryfino
Pogoń Szczecin
11:2
Chemik Police
Junior Kalisz Pomorski
0:1
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
7:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Błękitni Stargard Szczeciński
1:3
SL SALOS Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
1:1
Stal Szczecin
Bałtyk Koszalin
5:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:2
KS FASE Szczecin
Chemik Police
0:5
Gwardia Koszalin
Energetyk Gryfino
0:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:6
AP Kotwica Kołobrzeg
SL SALOS Szczecin
2:9
Pogoń Szczecin
Arkonia Szczecin
0:3
Bałtyk Koszalin
Stal Szczecin
3:0
Junior Kalisz Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Kalisz Pomorski
0:3
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Gwardia Koszalin
6:1
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:6
Arkonia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
3:1
Chemik Police
Bałtyk Koszalin
7:0
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
3:0
Energetyk Gryfino
KS FASE Szczecin
8:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
1:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Chemik Police
5:2
Junior Kalisz Pomorski
Energetyk Gryfino
1:4
Gwardia Koszalin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:6
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
3:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
1:2
KS FASE Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
0:9
Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
0:2
Pogoń Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
2:9
SL SALOS Szczecin
Gwardia Koszalin
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:2
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
AP Kotwica Kołobrzeg
12:2
Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin
2:1
Chemik Police
Arkonia Szczecin
1:0
Stal Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
0:8
AP Kotwica Kołobrzeg
SL SALOS Szczecin
2:3
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
4:2
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
0:3
KS FASE Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:6
Arkonia Szczecin
Energetyk Gryfino
0:3
Junior Kalisz Pomorski
Chemik Police
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
2:0
Chemik Police
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:3
SL SALOS Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
5:1
Błękitni Stargard Szczeciński
AP Kotwica Kołobrzeg
2:2
Pogoń Szczecin
Bałtyk Koszalin
11:0
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
2:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
KS FASE Szczecin
2:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
0:0
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
21:1
Junior Kalisz Pomorski
Gwardia Koszalin
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino
0:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
SL SALOS Szczecin
8:4
Arkonia Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
0:2
Bałtyk Koszalin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:11
KS FASE Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
1:3
SL SALOS Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
0:6
Gwardia Koszalin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:5
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:2
Chemik Police
Bałtyk Koszalin
0:4
Pogoń Szczecin
Arkonia Szczecin
9:1
Energetyk Gryfino
KS FASE Szczecin
0:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
3:0
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
1:3
KS FASE Szczecin
Energetyk Gryfino
1:3
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
9:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
AP Kotwica Kołobrzeg
5:0
Junior Kalisz Pomorski
Błękitni Stargard Szczeciński
2:3
Arkonia Szczecin
SL SALOS Szczecin
5:6
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij