zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Włocławek
8:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Unifreeze II Górzno
0:3*
SLKS Start Pruszcz
GLKS Osielsko
0:5
KKP II Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
1:5
Spójnia Białe Błota
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
9:0
GLKS Osielsko
SLKS Start Pruszcz
1:2
WAP Włocławek
KKP II Bydgoszcz
0:3*
Unifreeze II Górzno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze II Górzno
7:1
Spójnia Białe Błota
MLKS Tucholanka Tuchola
2:3
SLKS Start Pruszcz
WAP Włocławek
4:0
KKP II Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:11
WAP Włocławek
IKKP Noteć Inowrocław
2:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KKP II Bydgoszcz
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
4:0
KKP II Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
2:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
MLKS Tucholanka Tuchola
4:1
Spójnia Białe Błota
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:1
SLKS Start Pruszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
3:1
GLKS Osielsko
IKKP Noteć Inowrocław
6:0
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:11
IKKP Noteć Inowrocław
Unifreeze II Górzno
8:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KKP II Bydgoszcz
4:1
Spójnia Białe Błota
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Fuks Wielowicz
6:0
GLKS Osielsko
IKKP Noteć Inowrocław
3:0
Unifreeze II Górzno
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:2
WAP Włocławek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
10:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Unifreeze II Górzno
6:0
GKS Fuks Wielowicz
WAP Włocławek
3:1
IKKP Noteć Inowrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:6
Unifreeze II Górzno
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:1
SLKS Start Pruszcz
GKS Fuks Wielowicz
0:9
WAP Włocławek
IKKP Noteć Inowrocław
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
2:4
IKKP Noteć Inowrocław
KKP II Bydgoszcz
2:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
MLKS Tucholanka Tuchola
8:3
GKS Fuks Wielowicz
WAP Włocławek
13:0
GLKS Osielsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze II Górzno
0:1
WAP Włocławek
IKKP Noteć Inowrocław
1:1
KKP II Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
0:3
SLKS Start Pruszcz
GLKS Osielsko
2:10
MLKS Tucholanka Tuchola
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:8
Spójnia Białe Błota
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
0:3
IKKP Noteć Inowrocław
KKP II Bydgoszcz
4:2
GKS Fuks Wielowicz
SLKS Start Pruszcz
9:0
GLKS Osielsko
MLKS Tucholanka Tuchola
6:1
Unifreeze II Górzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
5:3
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
7:1
GLKS Osielsko
MLKS Tucholanka Tuchola
3:1
WAP Włocławek
SLKS Start Pruszcz
1:3
Unifreeze II Górzno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:6
Spójnia Białe Błota
Unifreeze II Górzno
10:1
KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek
0:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:3
Unifreeze II Górzno
SLKS Start Pruszcz
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
KKP II Bydgoszcz
1:4
WAP Włocławek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:0
IKKP Noteć Inowrocław
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0*
KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek
2:0
Spójnia Białe Błota
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:4
GKS Fuks Wielowicz
Spójnia Białe Błota
1:3
MLKS Tucholanka Tuchola
KKP II Bydgoszcz
2:4
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
1:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
SLKS Start Pruszcz
1:2
Spójnia Białe Błota
GKS Fuks Wielowicz
0:1
IKKP Noteć Inowrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:6
Unifreeze II Górzno
IKKP Noteć Inowrocław
7:1
GLKS Osielsko
Spójnia Białe Błota
3:0*
KKP II Bydgoszcz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:4
GKS Fuks Wielowicz
WAP Włocławek
7:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Unifreeze II Górzno
4:0
IKKP Noteć Inowrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
IKKP Noteć Inowrocław
3:0
WAP Włocławek
GKS Fuks Wielowicz
1:10
Unifreeze II Górzno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
1:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Unifreeze II Górzno
5:0
GLKS Osielsko
WAP Włocławek
5:0
GKS Fuks Wielowicz
MLKS Tucholanka Tuchola
3:5
IKKP Noteć Inowrocław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:7
WAP Włocławek
GKS Fuks Wielowicz
2:5
MLKS Tucholanka Tuchola
IKKP Noteć Inowrocław
3:1
SLKS Start Pruszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:3
KKP II Bydgoszcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
2:8
MLKS Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
4:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
SLKS Start Pruszcz
4:4
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
2:0
IKKP Noteć Inowrocław
WAP Włocławek
2:1
Unifreeze II Górzno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:9
SLKS Start Pruszcz
Unifreeze II Górzno
3:0*
MLKS Tucholanka Tuchola
IKKP Noteć Inowrocław
1:1
Spójnia Białe Błota
GKS Fuks Wielowicz
2:3
KKP II Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij