zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
3:0*
Górnik Kłodawa
Zjednoczeni Rychwał
3:3
Górnik Konin
Błękitni Mąkolno
2:6
Warta Rumin
Victoria Września
2:4
Tur 1921 Turek
SKP Słupca
6:2
Błękitni Psary Polskie
Medyk Konin
1:1
Olimpia Koło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
12:2
Wilki Wilczyn
Warta Rumin
1:2
Medyk Konin
Górnik Kłodawa
2:5
SKP Słupca
Zjednoczeni Rychwał
11:2
Błękitni Mąkolno
Błękitni Psary Polskie
1:4
Victoria Września
Górnik Konin
1:2
Tur 1921 Turek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
7:1
Górnik Kłodawa
Medyk Konin
0:9
Zjednoczeni Rychwał
Błękitni Mąkolno
1:9
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
8:2
Błękitni Psary Polskie
Wilki Wilczyn
0:6
Warta Rumin
SKP Słupca
3:1
Olimpia Koło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
0:6
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
5:1
Victoria Września
Zjednoczeni Rychwał
9:0
Wilki Wilczyn
Błękitni Mąkolno
0:16
Medyk Konin
Warta Rumin
1:10
SKP Słupca
Górnik Konin
9:1
Błękitni Psary Polskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
6:3
Warta Rumin
Medyk Konin
7:1
Górnik Konin
SKP Słupca
4:1
Zjednoczeni Rychwał
Błękitni Psary Polskie
0:2
Górnik Kłodawa
Tur 1921 Turek
2:0
Olimpia Koło
Wilki Wilczyn
9:0
Błękitni Mąkolno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
6:1
Błękitni Psary Polskie
Medyk Konin
5:0
Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał
0:3
Victoria Września
Warta Rumin
1:5
Tur 1921 Turek
Górnik Konin
2:1
Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno
0:15
SKP Słupca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
2:7
Górnik Konin
Błękitni Psary Polskie
2:3
Warta Rumin
Tur 1921 Turek
4:0
Zjednoczeni Rychwał
Górnik Kłodawa
0:12
Olimpia Koło
Victoria Września
18:0
Błękitni Mąkolno
SKP Słupca
1:2
Medyk Konin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Mąkolno
0:15
Tur 1921 Turek
Górnik Konin
1:4
Olimpia Koło
Zjednoczeni Rychwał
3:0*
Błękitni Psary Polskie
Warta Rumin
3:2
Górnik Kłodawa
Wilki Wilczyn
0:13
SKP Słupca
Medyk Konin
0:6
Victoria Września
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
12:0
Wilki Wilczyn
Górnik Kłodawa
1:1
Zjednoczeni Rychwał
Olimpia Koło
7:1
Warta Rumin
Tur 1921 Turek
3:1
Medyk Konin
SKP Słupca
4:1
Górnik Konin
Błękitni Psary Polskie
10:0
Błękitni Mąkolno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
5:2
Błękitni Psary Polskie
Górnik Konin
1:0
Warta Rumin
Tur 1921 Turek
15:0
Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał
2:2
Olimpia Koło
Błękitni Mąkolno
0:4
Górnik Kłodawa
SKP Słupca
3:0
Victoria Września
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
1:4
Medyk Konin
Olimpia Koło
9:0
Błękitni Mąkolno
Warta Rumin
0:7
Zjednoczeni Rychwał
Błękitni Psary Polskie
6:1
Wilki Wilczyn
Victoria Września
5:0
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
0:0
SKP Słupca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
7:0
Wilki Wilczyn
Olimpia Koło
0:1
Medyk Konin
Warta Rumin
7:1
Błękitni Mąkolno
Błękitni Psary Polskie
2:3
SKP Słupca
Górnik Konin
0:3
Zjednoczeni Rychwał
Tur 1921 Turek
0:2
Victoria Września
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
4:0
Błękitni Psary Polskie
Medyk Konin
1:0
Warta Rumin
Tur 1921 Turek
4:0
Górnik Konin
Wilki Wilczyn
0:14
Olimpia Koło
Błękitni Mąkolno
0:7
Zjednoczeni Rychwał
SKP Słupca
5:1
Górnik Kłodawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
0:0
SKP Słupca
Górnik Konin
12:0
Błękitni Mąkolno
Zjednoczeni Rychwał
1:3
Medyk Konin
Warta Rumin
7:2
Wilki Wilczyn
Górnik Kłodawa
0:5
Victoria Września
Błękitni Psary Polskie
0:8
Tur 1921 Turek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
1:1
Błękitni Mąkolno
Wilki Wilczyn
2:13
Zjednoczeni Rychwał
SKP Słupca
5:0
Warta Rumin
Tur 1921 Turek
8:0
Górnik Kłodawa
Błękitni Psary Polskie
3:3
Górnik Konin
Victoria Września
2:0
Olimpia Koło
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
3:0
Błękitni Psary Polskie
Olimpia Koło
1:1
Tur 1921 Turek
Zjednoczeni Rychwał
0:6
SKP Słupca
Błękitni Mąkolno
2:1
Wilki Wilczyn
Warta Rumin
0:2
Victoria Września
Górnik Konin
1:2
Medyk Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
0:2
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
7:0
Warta Rumin
Wilki Wilczyn
0:10
Medyk Konin
Błękitni Psary Polskie
0:5
Olimpia Koło
SKP Słupca
14:0
Błękitni Mąkolno
Victoria Września
1:2
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
1:3
SKP Słupca
Zjednoczeni Rychwał
1:6
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
3:1
Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno
0:6
Victoria Września
Warta Rumin
3:1
Błękitni Psary Polskie
Górnik Konin
3:0
Wilki Wilczyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
4:0
Warta Rumin
Tur 1921 Turek
14:0
Błękitni Mąkolno
Błękitni Psary Polskie
3:4
Zjednoczeni Rychwał
Victoria Września
2:0
Medyk Konin
Olimpia Koło
4:0
Górnik Konin
SKP Słupca
19:0
Wilki Wilczyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
1:6
Tur 1921 Turek
Górnik Konin
1:4
SKP Słupca
Wilki Wilczyn
0:9
Victoria Września
Błękitni Mąkolno
1:4
Błękitni Psary Polskie
Warta Rumin
2:9
Olimpia Koło
Zjednoczeni Rychwał
0:0
Górnik Kłodawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
7:2
Błękitni Mąkolno
Victoria Września
2:0
SKP Słupca
Olimpia Koło
4:1
Zjednoczeni Rychwał
Wilki Wilczyn
0:26
Tur 1921 Turek
Warta Rumin
5:1
Górnik Konin
Błękitni Psary Polskie
1:1
Medyk Konin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
2:1
Górnik Kłodawa
Wilki Wilczyn
0:3
Błękitni Psary Polskie
Zjednoczeni Rychwał
1:1
Warta Rumin
Błękitni Mąkolno
0:13
Olimpia Koło
SKP Słupca
1:3
Tur 1921 Turek
Górnik Konin
0:2
Victoria Września
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij