zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tulisia Tuliszków
Pauza
Medyk Konin
5:1
GKS Sompolno
Grom Malanów
1:3
ZKS Zagórów
Wilki Wilczyn
0:4
Sokół Kleczew
Sparta Konin
6:1
Olimpia II Koło
Olimpia Koło
9:0
Victoria Września
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
Pauza
Olimpia II Koło
0:15
Olimpia Koło
Medyk Konin
1:1
Sparta Konin
GKS Sompolno
8:0
Wilki Wilczyn
ZKS Zagórów
0:5
Sokół Kleczew
Victoria Września
4:2
Tulisia Tuliszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
Pauza
Grom Malanów
2:6
Victoria Września
Tulisia Tuliszków
9:1
Olimpia II Koło
Wilki Wilczyn
2:10
ZKS Zagórów
Sparta Konin
4:4
GKS Sompolno
Olimpia Koło
0:1
Medyk Konin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
Pauza
Medyk Konin
3:5
Tulisia Tuliszków
Sparta Konin
6:8
Olimpia Koło
GKS Sompolno
2:6
ZKS Zagórów
Olimpia II Koło
0:6
Grom Malanów
Victoria Września
4:0
Sokół Kleczew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
Pauza
Grom Malanów
2:0
Medyk Konin
Tulisia Tuliszków
1:4
Sparta Konin
Wilki Wilczyn
0:2
Victoria Września
Sokół Kleczew
11:0
Olimpia II Koło
Olimpia Koło
5:1
GKS Sompolno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sompolno
Pauza
Victoria Września
3:0
ZKS Zagórów
Olimpia Koło
7:0
Tulisia Tuliszków
Sparta Konin
5:2
Grom Malanów
Medyk Konin
6:3
Sokół Kleczew
Olimpia II Koło
0:2
Wilki Wilczyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
Sokół Kleczew
4:0
Sparta Konin
ZKS Zagórów
7:0
Olimpia II Koło
Grom Malanów
2:10
Olimpia Koło
Wilki Wilczyn
1:0
Medyk Konin
Tulisia Tuliszków
0:5
GKS Sompolno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
Pauza
Medyk Konin
2:0
ZKS Zagórów
Olimpia Koło
7:1
Sokół Kleczew
Tulisia Tuliszków
1:1
Grom Malanów
GKS Sompolno
0:4
Victoria Września
Sparta Konin
2:0
Wilki Wilczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
Pauza
Victoria Września
9:0
Olimpia II Koło
Grom Malanów
2:4
GKS Sompolno
Sokół Kleczew
2:0
Tulisia Tuliszków
Wilki Wilczyn
1:11
Olimpia Koło
ZKS Zagórów
4:2
Sparta Konin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
Pauza
Medyk Konin
2:0
Victoria Września
GKS Sompolno
- : -
Olimpia II Koło
Grom Malanów
- : -
Sokół Kleczew
Tulisia Tuliszków
- : -
Wilki Wilczyn
Olimpia Koło
- : -
ZKS Zagórów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
Pauza
Sokół Kleczew
0:2
GKS Sompolno
ZKS Zagórów
- : -
Tulisia Tuliszków
Olimpia II Koło
0:4
Medyk Konin
Wilki Wilczyn
- : -
Grom Malanów
Victoria Września
- : -
Sparta Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tulisia Tuliszków
Pauza
Victoria Września
3:1
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
8:1
Wilki Wilczyn
GKS Sompolno
3:0*
Medyk Konin
ZKS Zagórów
2:1
Grom Malanów
Olimpia II Koło
1:3
Sparta Konin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
Pauza
Olimpia Koło
5:0
Olimpia II Koło
Tulisia Tuliszków
1:0
Victoria Września
Sparta Konin
1:4
Medyk Konin
Sokół Kleczew
0:4
ZKS Zagórów
Wilki Wilczyn
0:12
GKS Sompolno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
Pauza
ZKS Zagórów
7:3
Wilki Wilczyn
Medyk Konin
3:2
Olimpia Koło
GKS Sompolno
5:0
Sparta Konin
Olimpia II Koło
1:8
Tulisia Tuliszków
Victoria Września
2:1
Grom Malanów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
Pauza
Sokół Kleczew
2:1
Victoria Września
Grom Malanów
4:1
Olimpia II Koło
Olimpia Koło
2:0
Sparta Konin
ZKS Zagórów
1:5
GKS Sompolno
Tulisia Tuliszków
3:0
Medyk Konin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
Pauza
Medyk Konin
1:0
Grom Malanów
Olimpia II Koło
1:2
Sokół Kleczew
Victoria Września
11:0
Wilki Wilczyn
GKS Sompolno
5:2
Olimpia Koło
Sparta Konin
4:6
Tulisia Tuliszków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sompolno
Pauza
Sokół Kleczew
2:1
Medyk Konin
Tulisia Tuliszków
0:7
Olimpia Koło
Wilki Wilczyn
2:2
Olimpia II Koło
Grom Malanów
2:5
Sparta Konin
ZKS Zagórów
8:5
Victoria Września
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
Medyk Konin
16:0
Wilki Wilczyn
Olimpia Koło
7:0
Grom Malanów
Sparta Konin
1:2
Sokół Kleczew
GKS Sompolno
6:1
Tulisia Tuliszków
Olimpia II Koło
0:4
ZKS Zagórów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
Pauza
Victoria Września
3:2
GKS Sompolno
Wilki Wilczyn
0:13
Sparta Konin
Sokół Kleczew
3:3
Olimpia Koło
Grom Malanów
2:0
Tulisia Tuliszków
ZKS Zagórów
6:0
Medyk Konin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
Pauza
Olimpia Koło
3:0*
Wilki Wilczyn
GKS Sompolno
4:0
Grom Malanów
Tulisia Tuliszków
2:3
Sokół Kleczew
Sparta Konin
5:2
ZKS Zagórów
Olimpia II Koło
2:3
Victoria Września
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
Pauza
Sokół Kleczew
5:2
Grom Malanów
ZKS Zagórów
1:7
Olimpia Koło
Wilki Wilczyn
2:4
Tulisia Tuliszków
Victoria Września
8:3
Medyk Konin
Olimpia II Koło
1:3
GKS Sompolno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
Pauza
Medyk Konin
3:1
Olimpia II Koło
GKS Sompolno
7:0
Sokół Kleczew
Grom Malanów
4:1
Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków
1:5
ZKS Zagórów
Sparta Konin
1:3
Victoria Września
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij