zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca II Golub-Dobrzyń
0:2
Saturn Ostrowite
Dortom/Relaks Górzno
0:5
Legia Osiek
LZS Bobrowo
4:1
Zryw Wrocki
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
1:6
Węgrowianka Węgrowo
Unifreeze Górzno
5:2
Zryw Książki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
1:2
Legia Osiek
Węgrowianka Węgrowo
1:1
LZS Bobrowo
Drwęca II Golub-Dobrzyń
1:0
Unifreeze Górzno
Dortom/Relaks Górzno
2:0
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Saturn Ostrowite
3:1
Zryw Wrocki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Osiek
4:1
Drwęca II Golub-Dobrzyń
LZS Bobrowo
3:0
Dortom/Relaks Górzno
Zryw Wrocki
0:3
Węgrowianka Węgrowo
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
2:2
Zryw Książki
Unifreeze Górzno
2:3
Saturn Ostrowite
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
1:5
LZS Bobrowo
Drwęca II Golub-Dobrzyń
1:0
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Dortom/Relaks Górzno
6:1
Zryw Wrocki
Saturn Ostrowite
1:4
Węgrowianka Węgrowo
Unifreeze Górzno
2:4
Legia Osiek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Osiek
3:0
Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo
3:0
Dortom/Relaks Górzno
LZS Bobrowo
1:0
Drwęca II Golub-Dobrzyń
Zryw Wrocki
1:3
Zryw Książki
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
6:2
Unifreeze Górzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
0:1
Węgrowianka Węgrowo
Legia Osiek
5:1
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Drwęca II Golub-Dobrzyń
7:0
Zryw Wrocki
Saturn Ostrowite
3:1
Dortom/Relaks Górzno
Unifreeze Górzno
2:0
LZS Bobrowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
3:3
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
1:1
Drwęca II Golub-Dobrzyń
Dortom/Relaks Górzno
2:1
Zryw Książki
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
2:1
Saturn Ostrowite
LZS Bobrowo
1:2
Legia Osiek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Osiek
7:0
Zryw Wrocki
Unifreeze Górzno
0:3
Węgrowianka Węgrowo
Drwęca II Golub-Dobrzyń
10:2
Dortom/Relaks Górzno
Saturn Ostrowite
2:3
Zryw Książki
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
3:1
LZS Bobrowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
3:4
Drwęca II Golub-Dobrzyń
LZS Bobrowo
2:1
Saturn Ostrowite
Zryw Wrocki
1:5
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Dortom/Relaks Górzno
3:1
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
3:1
Legia Osiek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Ostrowite
3:0
Drwęca II Golub-Dobrzyń
Zryw Książki
3:2
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Zryw Wrocki
0:1
LZS Bobrowo
Dortom/Relaks Górzno
2:0
Legia Osiek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
3:0
Drwęca II Golub-Dobrzyń
Legia Osiek
2:3
Zryw Książki
LZS Bobrowo
2:1
Węgrowianka Węgrowo
Zryw Wrocki
2:1
Saturn Ostrowite
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
3:3
Dortom/Relaks Górzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca II Golub-Dobrzyń
0:3
Legia Osiek
Zryw Książki
4:0
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo
6:0
Zryw Wrocki
Dortom/Relaks Górzno
0:2
LZS Bobrowo
Saturn Ostrowite
2:6
Unifreeze Górzno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
3:0
Drwęca II Golub-Dobrzyń
LZS Bobrowo
2:1
Zryw Książki
Legia Osiek
1:2
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
2:1
Saturn Ostrowite
Zryw Wrocki
5:1
Dortom/Relaks Górzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca II Golub-Dobrzyń
0:3
LZS Bobrowo
Unifreeze Górzno
3:3
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Zryw Książki
5:0
Zryw Wrocki
Dortom/Relaks Górzno
0:5
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
0:7
Legia Osiek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
3:0
Drwęca II Golub-Dobrzyń
LZS Bobrowo
0:0
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
6:2
Zryw Książki
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
0:1
Legia Osiek
Dortom/Relaks Górzno
3:3
Saturn Ostrowite
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca II Golub-Dobrzyń
0:3
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
1:3
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Zryw Książki
4:0
Dortom/Relaks Górzno
Legia Osiek
1:1
LZS Bobrowo
Unifreeze Górzno
8:0
Zryw Wrocki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dortom/Relaks Górzno
3:0
Drwęca II Golub-Dobrzyń
Zryw Wrocki
0:3
Legia Osiek
Zryw Książki
4:0
Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo
2:0
Unifreeze Górzno
LZS Bobrowo
1:1
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Osiek
2:1
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
3:4
LZS Bobrowo
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie
7:1
Zryw Wrocki
Unifreeze Górzno
7:2
Dortom/Relaks Górzno
Drwęca II Golub-Dobrzyń
0:3
Zryw Książki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij