zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
6:2
Ułani IV Grudziądz
Start Dynamik Toruń
1:10
Olimpia III Grudziądz
Gwiazda-Kania Toruń
2:8
Piast IV Łasin
JSS Erbud Toruń
4:5
DAP Toruń
UKS Płużnica
3:2
Sparta Brodnica
Unislavia Unisław
10:1
Wojownik Wabcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
8:0
Start Dynamik Toruń
Ułani IV Grudziądz
4:6
JSS Erbud Toruń
Olimpia III Grudziądz
3:6
Gwiazda-Kania Toruń
Unislavia Unisław
8:4
UKS Płużnica
Wojownik Wabcz
1:6
KS Pomorzanin Toruń
Piast IV Łasin
7:1
Sparta Brodnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:1
Olimpia III Grudziądz
Gwiazda-Kania Toruń
8:4
DAP Toruń
JSS Erbud Toruń
2:6
Wojownik Wabcz
UKS Płużnica
3:8
Piast IV Łasin
KS Pomorzanin Toruń
4:1
Unislavia Unisław
Start Dynamik Toruń
3:7
Ułani IV Grudziądz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
5:5
Sparta Brodnica
Ułani IV Grudziądz
6:8
Gwiazda-Kania Toruń
KS Pomorzanin Toruń
8:1
UKS Płużnica
Olimpia III Grudziądz
3:7
Piast IV Łasin
Unislavia Unisław
10:0
JSS Erbud Toruń
Wojownik Wabcz
13:2
Start Dynamik Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dynamik Toruń
2:9
Unislavia Unisław
Gwiazda-Kania Toruń
7:4
Wojownik Wabcz
JSS Erbud Toruń
2:23
KS Pomorzanin Toruń
Piast IV Łasin
4:0
DAP Toruń
UKS Płużnica
5:4
Olimpia III Grudziądz
Sparta Brodnica
2:0
Ułani IV Grudziądz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ułani IV Grudziądz
0:5
Piast IV Łasin
DAP Toruń
1:2
Olimpia III Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
7:4
Start Dynamik Toruń
JSS Erbud Toruń
3:6
UKS Płużnica
Unislavia Unisław
2:4
Gwiazda-Kania Toruń
Wojownik Wabcz
2:2
Sparta Brodnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast IV Łasin
8:3
Wojownik Wabcz
Gwiazda-Kania Toruń
5:6
KS Pomorzanin Toruń
Start Dynamik Toruń
4:12
JSS Erbud Toruń
Sparta Brodnica
5:6
Unislavia Unisław
UKS Płużnica
6:1
DAP Toruń
Olimpia III Grudziądz
5:3
Ułani IV Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ułani IV Grudziądz
8:3
DAP Toruń
KS Pomorzanin Toruń
9:3
Sparta Brodnica
Start Dynamik Toruń
2:9
UKS Płużnica
JSS Erbud Toruń
4:10
Gwiazda-Kania Toruń
Unislavia Unisław
0:3
Piast IV Łasin
Wojownik Wabcz
1:3
Olimpia III Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
3:0*
JSS Erbud Toruń
DAP Toruń
4:5
Wojownik Wabcz
Gwiazda-Kania Toruń
9:1
Start Dynamik Toruń
Piast IV Łasin
3:2
KS Pomorzanin Toruń
UKS Płużnica
6:3
Ułani IV Grudziądz
Olimpia III Grudziądz
1:2
Unislavia Unisław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
5:6
UKS Płużnica
KS Pomorzanin Toruń
9:7
Olimpia III Grudziądz
Start Dynamik Toruń
1:7
Sparta Brodnica
JSS Erbud Toruń
2:8
Piast IV Łasin
Unislavia Unisław
5:1
DAP Toruń
Wojownik Wabcz
11:2
Ułani IV Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
3:6
KS Pomorzanin Toruń
Ułani IV Grudziądz
2:4
Unislavia Unisław
Piast IV Łasin
3:0*
Start Dynamik Toruń
Olimpia III Grudziądz
9:1
JSS Erbud Toruń
UKS Płużnica
3:2
Wojownik Wabcz
Sparta Brodnica
2:5
Gwiazda-Kania Toruń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij