zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł 2010 Women Wałcz
2:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Pomorzanin Nowogard
9:0
Błękitni Stargard Szczeciński
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:16
Energetyk Junior Gryfino
Fala Międzyzdroje
2:3
Zalew Stepnica
Vielgovia Szczecin
2:2
Olimpia III Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Stepnica
1:4
Pomorzanin Nowogard
Olimpia III Szczecin
0:7
Fala Międzyzdroje
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:12
Orzeł 2010 Women Wałcz
Energetyk Junior Gryfino
0:1
Błękitni Stargard Szczeciński
AP Kotwica Kołobrzeg
1:2
Vielgovia Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
0:4
Zalew Stepnica
Orzeł 2010 Women Wałcz
12:2
Energetyk Junior Gryfino
Vielgovia Szczecin
16:0
HATTRICK KOŁOBRZEG
Pomorzanin Nowogard
0:1
Olimpia III Szczecin
Fala Międzyzdroje
1:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł 2010 Women Wałcz
4:0
Vielgovia Szczecin
Olimpia III Szczecin
3:0
Błękitni Stargard Szczeciński
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:14
Fala Międzyzdroje
Energetyk Junior Gryfino
0:11
Zalew Stepnica
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Pomorzanin Nowogard
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
1:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Zalew Stepnica
5:2
Olimpia III Szczecin
Vielgovia Szczecin
10:1
Energetyk Junior Gryfino
Pomorzanin Nowogard
17:0
HATTRICK KOŁOBRZEG
Fala Międzyzdroje
2:0
Orzeł 2010 Women Wałcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł 2010 Women Wałcz
3:1
Pomorzanin Nowogard
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Energetyk Junior Gryfino
0:2
Olimpia III Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:4
Zalew Stepnica
Vielgovia Szczecin
1:3
Fala Międzyzdroje
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
0:3
Orzeł 2010 Women Wałcz
Zalew Stepnica
19:0
HATTRICK KOŁOBRZEG
Pomorzanin Nowogard
2:0
Vielgovia Szczecin
Olimpia III Szczecin
0:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Fala Międzyzdroje
9:1
Energetyk Junior Gryfino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł 2010 Women Wałcz
2:1
Zalew Stepnica
Vielgovia Szczecin
5:0
Błękitni Stargard Szczeciński
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:8
Olimpia III Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
2:6
AP Kotwica Kołobrzeg
Fala Międzyzdroje
0:1
Pomorzanin Nowogard
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
0:3
Fala Międzyzdroje
Zalew Stepnica
0:1
Vielgovia Szczecin
Pomorzanin Nowogard
12:0
Energetyk Junior Gryfino
Olimpia III Szczecin
0:2
Orzeł 2010 Women Wałcz
AP Kotwica Kołobrzeg
8:0
HATTRICK KOŁOBRZEG
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
0:2
Orzeł 2010 Women Wałcz
Olimpia III Szczecin
5:1
Vielgovia Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
4:0
HATTRICK KOŁOBRZEG
Zalew Stepnica
1:5
Fala Międzyzdroje
Pomorzanin Nowogard
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Nowogard
2:0
Zalew Stepnica
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:25
Orzeł 2010 Women Wałcz
Energetyk Junior Gryfino
1:3
Błękitni Stargard Szczeciński
AP Kotwica Kołobrzeg
1:0
Vielgovia Szczecin
Fala Międzyzdroje
2:0
Olimpia III Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Stepnica
8:1
Błękitni Stargard Szczeciński
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:13
Vielgovia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Fala Międzyzdroje
Olimpia III Szczecin
0:3
Pomorzanin Nowogard
Energetyk Junior Gryfino
0:6
Orzeł 2010 Women Wałcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Stepnica
6:2
Energetyk Junior Gryfino
Olimpia III Szczecin
1:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Vielgovia Szczecin
0:3
Orzeł 2010 Women Wałcz
Pomorzanin Nowogard
1:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Fala Międzyzdroje
26:0
HATTRICK KOŁOBRZEG
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł 2010 Women Wałcz
4:0
Fala Międzyzdroje
Olimpia III Szczecin
0:3
Zalew Stepnica
HATTRICK KOŁOBRZEG
0:23
Pomorzanin Nowogard
Energetyk Junior Gryfino
2:3
Vielgovia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Stepnica
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Olimpia III Szczecin
6:0
Energetyk Junior Gryfino
Pomorzanin Nowogard
2:1
Orzeł 2010 Women Wałcz
HATTRICK KOŁOBRZEG
3:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Fala Międzyzdroje
0:0
Vielgovia Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
0:6
Orzeł 2010 Women Wałcz
Vielgovia Szczecin
0:1
Pomorzanin Nowogard
HATTRICK KOŁOBRZEG
- : -
Zalew Stepnica
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Olimpia III Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
1:8
Fala Międzyzdroje
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Vielgovia Szczecin
Zalew Stepnica
- : -
Orzeł 2010 Women Wałcz
Pomorzanin Nowogard
- : -
Fala Międzyzdroje
Olimpia III Szczecin
- : -
HATTRICK KOŁOBRZEG
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Energetyk Junior Gryfino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł 2010 Women Wałcz
- : -
Olimpia III Szczecin
Fala Międzyzdroje
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Vielgovia Szczecin
- : -
Zalew Stepnica
HATTRICK KOŁOBRZEG
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Junior Gryfino
- : -
Pomorzanin Nowogard
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij