zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
3:0
Olimpia Szczecin
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:1
GOSiR Piaseczno
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
AZS Wrocław
1:2
Zagłębie Lubin II
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
0:5
AZS Wrocław
Zagłębie Lubin II
3:0
Czarni Sosnowiec
GOSiR Piaseczno
3:1
KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin
0:9
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
0:5
Medyk Konin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
1:1
Zagłębie Lubin II
KKP Bydgoszcz
3:0
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
0:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PWSZ Wałbrzych
6:1
GOSiR Piaseczno
Czarni Sosnowiec
2:3
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
3:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:1
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
0:2
Górnik Łęczna
Zagłębie Lubin II
1:0
KKP Bydgoszcz
AZS PSW Biała Podlaska
1:0
Czarni Sosnowiec
GOSiR Piaseczno
6:3
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
0:4
Medyk Konin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin II
Medyk Konin
1:0
GOSiR Piaseczno
Czarni Sosnowiec
4:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS Wrocław
0:3
AZS PWSZ Wałbrzych
KKP Bydgoszcz
0:3
Mitech Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
- : -
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
- : -
KKP Bydgoszcz
Medyk Konin
- : -
AZS Wrocław
GOSiR Piaseczno
0:3
Zagłębie Lubin II
Mitech Żywiec
- : -
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
- : -
Czarni Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
4:2
Mitech Żywiec
KKP Bydgoszcz
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Olimpia Szczecin
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
0:3
Medyk Konin
AZS Wrocław
1:2
GOSiR Piaseczno
Górnik Łęczna
5:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
- : -
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
- : -
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
1:0
KKP Bydgoszcz
GOSiR Piaseczno
0:1
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
2:1
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
2:0
Zagłębie Lubin II
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
- : -
GOSiR Piaseczno
Mitech Żywiec
- : -
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
- : -
AZS Wrocław
Zagłębie Lubin II
- : -
Sztorm AWFiS Gdańsk
Olimpia Szczecin
- : -
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
- : -
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
- : -
Górnik Łęczna
Sztorm AWFiS Gdańsk
- : -
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
- : -
KKP Bydgoszcz
Medyk Konin
- : -
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
- : -
Zagłębie Lubin II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
- : -
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
- : -
GOSiR Piaseczno
Zagłębie Lubin II
- : -
Medyk Konin
KKP Bydgoszcz
- : -
Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin
- : -
AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska
- : -
Sztorm AWFiS Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij