zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:2
Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa
2:0
Unifreeze Górzno
Victoria Sianów
2:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Poznań
0:3*
KKPK Medyk Konin
UKS SMS Łódź
4:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:3
Victoria Sianów
Stomil Olsztyn
2:0
Polonia Poznań
KKPK Medyk Konin
2:2
Praga Warszawa
Sportowa Czwórka Radom
0:0
Unifreeze Górzno
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
0:4
UKS SMS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
3:0
Stomil Olsztyn
Unifreeze Górzno
3:3
KKPK Medyk Konin
Victoria Sianów
0:3*
Sportowa Czwórka Radom
Polonia Poznań
2:2
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS SMS Łódź
4:1
KS Raszyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
1:3
Unifreeze Górzno
Sportowa Czwórka Radom
1:2
KKPK Medyk Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
0:2
Praga Warszawa
KS Raszyn
0:0
Polonia Poznań
Victoria Sianów
0:6
UKS SMS Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
4:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Praga Warszawa
2:1
KS Raszyn
UKS SMS Łódź
7:0
Sportowa Czwórka Radom
Polonia Poznań
2:1
Victoria Sianów
KKPK Medyk Konin
5:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
8:1
Polonia Poznań
Victoria Sianów
0:1
Praga Warszawa
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
KKPK Medyk Konin
Sportowa Czwórka Radom
1:0
Stomil Olsztyn
Unifreeze Górzno
2:1
KS Raszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
3:1
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
KKPK Medyk Konin
0:1
KS Raszyn
Praga Warszawa
2:2
UKS SMS Łódź
Polonia Poznań
1:2
Sportowa Czwórka Radom
Unifreeze Górzno
3:2
Victoria Sianów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
4:0
Unifreeze Górzno
Victoria Sianów
0:4
KKPK Medyk Konin
Sportowa Czwórka Radom
2:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Poznań
0:1
Praga Warszawa
KS Raszyn
0:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
KS Raszyn
KKPK Medyk Konin
0:3
UKS SMS Łódź
Stomil Olsztyn
2:0
Victoria Sianów
Unifreeze Górzno
0:2
Polonia Poznań
Praga Warszawa
2:1
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
4:0
Polonia Poznań
Sportowa Czwórka Radom
4:0
KS Raszyn
Stomil Olsztyn
0:4
UKS SMS Łódź
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Victoria Sianów
Unifreeze Górzno
1:1
Praga Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
1:1
KKPK Medyk Konin
UKS SMS Łódź
7:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Unifreeze Górzno
0:0
Sportowa Czwórka Radom
Victoria Sianów
0:0
KS Raszyn
Polonia Poznań
1:2
Stomil Olsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:3
Praga Warszawa
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Polonia Poznań
Sportowa Czwórka Radom
1:2
Victoria Sianów
KKPK Medyk Konin
3:0
Unifreeze Górzno
KS Raszyn
0:3
UKS SMS Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
5:2
Victoria Sianów
KKPK Medyk Konin
2:0
Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa
4:1
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Unifreeze Górzno
0:1
Stomil Olsztyn
Polonia Poznań
1:1
KS Raszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:1
KKPK Medyk Konin
Victoria Sianów
0:5
Polonia Poznań
KS Raszyn
3:3
Praga Warszawa
Sportowa Czwórka Radom
3:3
UKS SMS Łódź
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
0:5
Unifreeze Górzno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
0:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Praga Warszawa
6:2
Victoria Sianów
Stomil Olsztyn
0:4
Sportowa Czwórka Radom
Polonia Poznań
0:6
UKS SMS Łódź
KS Raszyn
2:1
Unifreeze Górzno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Stomil Olsztyn
Sportowa Czwórka Radom
1:1
Polonia Poznań
UKS SMS Łódź
1:0
Praga Warszawa
Victoria Sianów
1:2
Unifreeze Górzno
KS Raszyn
1:5
KKPK Medyk Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
6:0
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
3:6
UKS SMS Łódź
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
2:5
Sportowa Czwórka Radom
KKPK Medyk Konin
3:0*
Victoria Sianów
Praga Warszawa
1:0
Polonia Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:1
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Sportowa Czwórka Radom
4:1
Praga Warszawa
Victoria Sianów
2:6
Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź
4:0
KKPK Medyk Konin
Polonia Poznań
3:0
Unifreeze Górzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij