zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
6:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Stomil Olsztyn
0:3
Sztorm AWFiS Gdańsk
Zamłynie Radom
0:4
Praga Warszawa
UKS SMS Łódź
3:1
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Czwórka Radom
3:0
Stomil Olsztyn
Unifreeze Górzno
2:4
UKS SMS Łódź
Praga Warszawa
3:0
Medyk II Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
4:3
Zamłynie Radom
Błękitni Stargard Szczeciński
2:6
Polonia Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
1:1
Praga Warszawa
Stomil Olsztyn
0:4
Unifreeze Górzno
Zamłynie Radom
3:3
Sportowa Czwórka Radom
Medyk II Konin
4:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
UKS SMS Łódź
10:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
1:0
Zamłynie Radom
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:1
Polonia Poznań
Sportowa Czwórka Radom
2:1
Medyk II Konin
Błękitni Stargard Szczeciński
1:6
Praga Warszawa
UKS SMS Łódź
7:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
4:1
Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa
2:3
Sztorm AWFiS Gdańsk
Stomil Olsztyn
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Zamłynie Radom
0:11
UKS SMS Łódź
Medyk II Konin
2:0
Unifreeze Górzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
1:2
Polonia Poznań
Sportowa Czwórka Radom
1:4
Praga Warszawa
Stomil Olsztyn
0:5
Zamłynie Radom
Błękitni Stargard Szczeciński
2:3
Sztorm AWFiS Gdańsk
UKS SMS Łódź
2:0
Medyk II Konin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
2:0
UKS SMS Łódź
Praga Warszawa
2:0
Unifreeze Górzno
Zamłynie Radom
1:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Medyk II Konin
8:0
Stomil Olsztyn
Sztorm AWFiS Gdańsk
5:0
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:3
Sztorm AWFiS Gdańsk
Stomil Olsztyn
0:4
Polonia Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński
4:2
Sportowa Czwórka Radom
Zamłynie Radom
1:8
Medyk II Konin
UKS SMS Łódź
2:1
Praga Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:1
UKS SMS Łódź
Praga Warszawa
2:0
Stomil Olsztyn
Medyk II Konin
9:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Poznań
4:0
Zamłynie Radom
Sportowa Czwórka Radom
1:2
Unifreeze Górzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:2
Sztorm AWFiS Gdańsk
Polonia Poznań
1:1
Medyk II Konin
Praga Warszawa
6:3
Zamłynie Radom
Sportowa Czwórka Radom
0:2
UKS SMS Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Unifreeze Górzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk II Konin
3:1
Praga Warszawa
UKS SMS Łódź
3:0
Unifreeze Górzno
Stomil Olsztyn
3:1
Sportowa Czwórka Radom
Polonia Poznań
6:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Zamłynie Radom
0:4
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
2:2
Polonia Poznań
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:0
Medyk II Konin
Unifreeze Górzno
1:3
Stomil Olsztyn
Błękitni Stargard Szczeciński
0:6
UKS SMS Łódź
Sportowa Czwórka Radom
2:2
Zamłynie Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:1
UKS SMS Łódź
Medyk II Konin
7:0
Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa
4:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Poznań
0:3
Sztorm AWFiS Gdańsk
Zamłynie Radom
1:10
Unifreeze Górzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:2
Medyk II Konin
UKS SMS Łódź
6:0
Zamłynie Radom
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:2
Praga Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński
2:3
Stomil Olsztyn
Sportowa Czwórka Radom
3:0
Polonia Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
1:4
Stomil Olsztyn
Sztorm AWFiS Gdańsk
4:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Medyk II Konin
0:1
UKS SMS Łódź
Polonia Poznań
4:1
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
8:0
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:2
Praga Warszawa
Stomil Olsztyn
3:2
Medyk II Konin
UKS SMS Łódź
8:0
Polonia Poznań
Sportowa Czwórka Radom
0:5
Sztorm AWFiS Gdańsk
Błękitni Stargard Szczeciński
3:0*
Zamłynie Radom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
5:0
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
0:0
UKS SMS Łódź
Medyk II Konin
3:0*
Zamłynie Radom
Sportowa Czwórka Radom
6:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Poznań
2:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:2
Praga Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Medyk II Konin
Zamłynie Radom
0:3*
Polonia Poznań
Unifreeze Górzno
7:1
Sportowa Czwórka Radom
UKS SMS Łódź
0:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij