zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:2
KKP Bydgoszcz
Błękitni Stargard Szczeciński
3:0
KS Raszyn
UKS II SMS Łódź
8:1
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Praga Warszawa
1:2
Medyk II Konin
Polonia Poznań
3:1
Unifreeze Górzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
0:0
KS Raszyn
Medyk II Konin
4:0
Stomil Olsztyn
UKS II SMS Łódź
1:1
Polonia Poznań
Unifreeze Górzno
5:2
Praga Warszawa
KKP Bydgoszcz
1:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
2:3
UKS II SMS Łódź
KS Raszyn
0:2
KKP Bydgoszcz
Stomil Olsztyn
0:1
Unifreeze Górzno
Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Medyk II Konin
Polonia Poznań
3:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk II Konin
0:0
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
4:0
Błękitni Stargard Szczeciński
UKS II SMS Łódź
0:2
Stomil Olsztyn
Polonia Poznań
1:0
Praga Warszawa
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
KKP Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:1
Unifreeze Górzno
Błękitni Stargard Szczeciński
4:3
UKS II SMS Łódź
Stomil Olsztyn
0:0
Polonia Poznań
KKP Bydgoszcz
1:1
Medyk II Konin
Praga Warszawa
7:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
1:2
Stomil Olsztyn
Unifreeze Górzno
2:1
KKP Bydgoszcz
UKS II SMS Łódź
3:0
KS Raszyn
Polonia Poznań
3:2
Błękitni Stargard Szczeciński
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
0:3
Medyk II Konin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:3
Polonia Poznań
Stomil Olsztyn
1:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Medyk II Konin
1:1
Unifreeze Górzno
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Praga Warszawa
KKP Bydgoszcz
1:2
UKS II SMS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Praga Warszawa
5:1
KS Raszyn
UKS II SMS Łódź
0:3
Medyk II Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Unifreeze Górzno
Polonia Poznań
0:0
KKP Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
2:1
UKS II SMS Łódź
KS Raszyn
0:1
Stomil Olsztyn
KKP Bydgoszcz
0:0
Praga Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński
5:1
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Medyk II Konin
0:0
Polonia Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:1
Polonia Poznań
Medyk II Konin
3:1
Praga Warszawa
KKP Bydgoszcz
0:0
Stomil Olsztyn
KS Raszyn
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
UKS II SMS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
1:3
Medyk II Konin
Praga Warszawa
3:1
Unifreeze Górzno
Polonia Poznań
2:1
UKS II SMS Łódź
KS Raszyn
2:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Błękitni Stargard Szczeciński
0:1
KKP Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk II Konin
0:0
Błękitni Stargard Szczeciński
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Polonia Poznań
UKS II SMS Łódź
3:1
Praga Warszawa
Unifreeze Górzno
1:0
Stomil Olsztyn
KKP Bydgoszcz
4:1
KS Raszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:0
UKS II SMS Łódź
Praga Warszawa
3:0
Polonia Poznań
KS Raszyn
1:1
Medyk II Konin
KKP Bydgoszcz
10:0
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Unifreeze Górzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
- : -
KS Raszyn
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Praga Warszawa
UKS II SMS Łódź
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Poznań
- : -
Stomil Olsztyn
Medyk II Konin
- : -
KKP Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
- : -
UKS II SMS Łódź
KKP Bydgoszcz
- : -
Unifreeze Górzno
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Polonia Poznań
Stomil Olsztyn
- : -
Praga Warszawa
Medyk II Konin
- : -
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
- : -
Medyk II Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Stomil Olsztyn
Praga Warszawa
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
UKS II SMS Łódź
- : -
KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań
- : -
KS Raszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
- : -
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Raszyn
- : -
Praga Warszawa
KKP Bydgoszcz
- : -
Polonia Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Stomil Olsztyn
Medyk II Konin
- : -
UKS II SMS Łódź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Praga Warszawa
- : -
KKP Bydgoszcz
UKS II SMS Łódź
- : -
Unifreeze Górzno
Polonia Poznań
- : -
Medyk II Konin
Stomil Olsztyn
- : -
KS Raszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij