zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:3
Unifreeze Górzno
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:1
Gwiazda-Kania Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
0:1
SLKS Start Pruszcz
WAP Włocławek
2:0
Olimpia Grudziądz
UKS Mustang Wielgie
2:0
Spójnia Białe Błota
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
7:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Olimpia Grudziądz
2:1
Gwiazda-Kania Toruń
Unifreeze Górzno
1:2
UKS Mustang Wielgie
Spójnia Białe Błota
1:3
MLKS Tucholanka Tuchola
WAP Włocławek
3:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:3
Unifreeze Górzno
UKS Mustang Wielgie
1:0
WAP Włocławek
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:6
Olimpia Grudziądz
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
3:0
Spójnia Białe Błota
Gwiazda-Kania Toruń
2:4
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
3:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
UKS Tęcza Bydgoszcz
2:5
UKS Mustang Wielgie
Olimpia Grudziądz
0:4
SLKS Start Pruszcz
Spójnia Białe Błota
1:6
Gwiazda-Kania Toruń
WAP Włocławek
1:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
4:1
Spójnia Białe Błota
Gwiazda-Kania Toruń
1:3
Unifreeze Górzno
UKS Mustang Wielgie
3:0
Olimpia Grudziądz
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:3
WAP Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
5:1
UKS Tęcza Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:3
SLKS Start Pruszcz
UKS Mustang Wielgie
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Olimpia Grudziądz
3:0
Spójnia Białe Błota
WAP Włocławek
2:3
Gwiazda-Kania Toruń
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
4:0
WAP Włocławek
Spójnia Białe Błota
0:4
Unifreeze Górzno
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0
Olimpia Grudziądz
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:2
UKS Mustang Wielgie
Gwiazda-Kania Toruń
3:0
UKS Tęcza Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:1
Unifreeze Górzno
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:5
SLKS Start Pruszcz
UKS Mustang Wielgie
2:0
Gwiazda-Kania Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
6:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
WAP Włocławek
7:0
Spójnia Białe Błota
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
2:1
UKS Tęcza Bydgoszcz
Unifreeze Górzno
2:1
WAP Włocławek
SLKS Start Pruszcz
1:0
UKS Mustang Wielgie
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
1:1
Olimpia Grudziądz
Gwiazda-Kania Toruń
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:4
WAP Włocławek
Unifreeze Górzno
4:0
UKS Tęcza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
2:3
UKS Mustang Wielgie
Gwiazda-Kania Toruń
1:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
MLKS Tucholanka Tuchola
2:2
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Mustang Wielgie
3:1
Unifreeze Górzno
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:2
SLKS Start Pruszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:8
WAP Włocławek
Gwiazda-Kania Toruń
0:0
Olimpia Grudziądz
MLKS Tucholanka Tuchola
6:0
Spójnia Białe Błota
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
1:2
Gwiazda-Kania Toruń
Spójnia Białe Błota
1:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
WAP Włocławek
1:0
UKS Mustang Wielgie
Unifreeze Górzno
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
7:1
Olimpia Grudziądz
UKS Mustang Wielgie
4:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
0:0
WAP Włocławek
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:1
Unifreeze Górzno
Gwiazda-Kania Toruń
3:1
Spójnia Białe Błota
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:3
UKS Mustang Wielgie
Spójnia Białe Błota
0:3
SLKS Start Pruszcz
WAP Włocławek
4:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:6
MLKS Tucholanka Tuchola
Unifreeze Górzno
1:1
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
3:0*
Unifreeze Górzno
Spójnia Białe Błota
3:0*
Olimpia Grudziądz
Gwiazda-Kania Toruń
2:5
WAP Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
1:2
UKS Mustang Wielgie
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
5:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Mustang Wielgie
5:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:6
Gwiazda-Kania Toruń
Unifreeze Górzno
2:2
Spójnia Białe Błota
Olimpia Grudziądz
2:0
MLKS Tucholanka Tuchola
WAP Włocławek
1:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
4:0
Olimpia Grudziądz
SLKS Start Pruszcz
8:0
UKS Tęcza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
0:4
WAP Włocławek
Gwiazda-Kania Toruń
1:2
UKS Mustang Wielgie
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
4:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
UKS Mustang Wielgie
3:1
SLKS Start Pruszcz
WAP Włocławek
3:0*
Unifreeze Górzno
MLKS Tucholanka Tuchola
2:6
Gwiazda-Kania Toruń
UKS Tęcza Bydgoszcz
2:1
Spójnia Białe Błota
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij