zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Włocławek
8:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Unifreeze II Górzno
0:3*
SLKS Start Pruszcz
GLKS Osielsko
0:5
KKP II Bydgoszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
3:4
UKS Tęcza Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
1:5
Spójnia Białe Błota
IKKP Noteć Inowrocław
1:4
Gwiazda-Kania Toruń
KP Wisła Grudziądz
3:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
9:0
GLKS Osielsko
SLKS Start Pruszcz
1:2
WAP Włocławek
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:2
MLKS Tucholanka Tuchola
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:1
IKKP Noteć Inowrocław
Gwiazda-Kania Toruń
13:0
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
0:3*
Unifreeze II Górzno
KP Wisła Grudziądz
1:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:11
Gwiazda-Kania Toruń
Unifreeze II Górzno
7:1
Spójnia Białe Błota
MLKS Tucholanka Tuchola
2:3
SLKS Start Pruszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
GKS Fuks Wielowicz
2:4
UKS Tęcza Bydgoszcz
IKKP Noteć Inowrocław
4:1
KP Wisła Grudziądz
WAP Włocławek
4:0
KKP II Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:11
WAP Włocławek
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:8
SLKS Start Pruszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
11:0
GLKS Osielsko
Gwiazda-Kania Toruń
10:0
Unifreeze II Górzno
IKKP Noteć Inowrocław
2:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KKP II Bydgoszcz
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
KP Wisła Grudziądz
6:2
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
4:0
KKP II Bydgoszcz
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:3
IKKP Noteć Inowrocław
GLKS Osielsko
0:5
KP Wisła Grudziądz
GKS Fuks Wielowicz
2:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
MLKS Tucholanka Tuchola
4:1
Spójnia Białe Błota
Unifreeze II Górzno
3:1
UKS Tęcza Bydgoszcz
WAP Włocławek
1:4
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:1
SLKS Start Pruszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:6
WAP Włocławek
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
3:1
KKP II Bydgoszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
3:1
GLKS Osielsko
Gwiazda-Kania Toruń
3:3
MLKS Tucholanka Tuchola
IKKP Noteć Inowrocław
6:0
GKS Fuks Wielowicz
KP Wisła Grudziądz
2:2
Unifreeze II Górzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:11
IKKP Noteć Inowrocław
Unifreeze II Górzno
8:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
SLKS Start Pruszcz
0:1
Gwiazda-Kania Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
6:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
3:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
KKP II Bydgoszcz
4:1
Spójnia Białe Błota
WAP Włocławek
8:0
KP Wisła Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:5
SLKS Start Pruszcz
GKS Fuks Wielowicz
6:0
GLKS Osielsko
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:3
Spójnia Białe Błota
Gwiazda-Kania Toruń
7:0
KKP II Bydgoszcz
IKKP Noteć Inowrocław
3:0
Unifreeze II Górzno
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:2
WAP Włocławek
KP Wisła Grudziądz
0:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
0:6
Gwiazda-Kania Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
10:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Unifreeze II Górzno
6:0
GKS Fuks Wielowicz
WAP Włocławek
3:1
IKKP Noteć Inowrocław
KKP II Bydgoszcz
0:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
GLKS Osielsko
- : -
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
SLKS Start Pruszcz
1:0
KP Wisła Grudziądz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:4
Gwiazda-Kania Toruń
GLKS Osielsko
0:6
Unifreeze II Górzno
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:1
SLKS Start Pruszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:1
Spójnia Białe Błota
GKS Fuks Wielowicz
0:9
WAP Włocławek
KP Wisła Grudziądz
2:2
KKP II Bydgoszcz
IKKP Noteć Inowrocław
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
3:0
KP Wisła Grudziądz
SLKS Start Pruszcz
2:4
IKKP Noteć Inowrocław
KKP II Bydgoszcz
2:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Gwiazda-Kania Toruń
3:0
UKS Tęcza Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
8:3
GKS Fuks Wielowicz
Unifreeze II Górzno
7:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
WAP Włocławek
13:0
GLKS Osielsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
Unifreeze II Górzno
0:1
WAP Włocławek
IKKP Noteć Inowrocław
1:1
KKP II Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
0:3
SLKS Start Pruszcz
GLKS Osielsko
2:10
MLKS Tucholanka Tuchola
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:8
Spójnia Białe Błota
KP Wisła Grudziądz
1:6
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
0:3
IKKP Noteć Inowrocław
KKP II Bydgoszcz
4:2
GKS Fuks Wielowicz
SLKS Start Pruszcz
9:0
GLKS Osielsko
UKS Tęcza Bydgoszcz
5:1
KP Wisła Grudziądz
Gwiazda-Kania Toruń
7:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
MLKS Tucholanka Tuchola
6:1
Unifreeze II Górzno
WAP Włocławek
3:0*
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:2
KP Wisła Grudziądz
UKS Tęcza Bydgoszcz
5:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Spójnia Białe Błota
5:3
GKS Fuks Wielowicz
Gwiazda-Kania Toruń
3:0
IKKP Noteć Inowrocław
KKP II Bydgoszcz
7:1
GLKS Osielsko
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
WAP Włocławek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij