zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS-SP Chełmno
7:5
KS Pomorzanin Toruń
Włókniarz Toruń
8:1
Flisak Złotoria
Węgrowianka Węgrowo
0:5
Unifreeze Górzno
STS Zamek Bierzgłowski
4:1
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
11:1
Sokół Radomin
Wisła Hacom Pędzewo
3:0
Iskra Ciechocin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Ciechocin
4:1
Węgrowianka Węgrowo
Unifreeze Górzno
6:1
Victoria Lisewo
KS Pomorzanin Toruń
4:0
Sokół Radomin
STS Zamek Bierzgłowski
1:3
Włókniarz Toruń
Cyklon Kończewice
7:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Flisak Złotoria
2:3
Wisła Hacom Pędzewo
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:3
UKS-SP Chełmno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS-SP Chełmno
4:2
Unifreeze Górzno
Włókniarz Toruń
6:0
Cyklon Kończewice
Węgrowianka Węgrowo
5:1
Flisak Złotoria
Wisła Hacom Pędzewo
2:1
STS Zamek Bierzgłowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
6:2
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
1:0
Iskra Ciechocin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
0:1
Wisła Hacom Pędzewo
Iskra Ciechocin
0:6
UKS-SP Chełmno
STS Zamek Bierzgłowski
5:0
Węgrowianka Węgrowo
Unifreeze Górzno
10:0
Sokół Radomin
Cyklon Kończewice
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Flisak Złotoria
5:3
Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
UKS-SP Chełmno
14:0
Flisak Złotoria
Sokół Radomin
1:3
Iskra Ciechocin
Węgrowianka Węgrowo
0:5
Włókniarz Toruń
Wisła Hacom Pędzewo
1:1
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
0:2
STS Zamek Bierzgłowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:7
Unifreeze Górzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
6:2
Victoria Lisewo
Iskra Ciechocin
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wisła Hacom Pędzewo
0:0
Węgrowianka Węgrowo
STS Zamek Bierzgłowski
2:2
UKS-SP Chełmno
Unifreeze Górzno
9:1
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Flisak Złotoria
1:2
Sokół Radomin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:1
Unifreeze Górzno
KS Pomorzanin Toruń
3:0
Iskra Ciechocin
UKS-SP Chełmno
4:1
Włókniarz Toruń
Sokół Radomin
2:3
STS Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
0:3
Wisła Hacom Pędzewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
6:2
Flisak Złotoria
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
7:3
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
0:5
Victoria Lisewo
Iskra Ciechocin
3:5
Pomowiec Kijewo Królewskie
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
UKS-SP Chełmno
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
0:6
Unifreeze Górzno
Flisak Złotoria
2:5
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:3
STS Zamek Bierzgłowski
UKS-SP Chełmno
10:1
Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin
2:5
Wisła Hacom Pędzewo
Unifreeze Górzno
5:0
Iskra Ciechocin
Victoria Lisewo
1:3
Cyklon Kończewice
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:0
Włókniarz Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Flisak Złotoria
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
5:0
KS Pomorzanin Toruń
Węgrowianka Węgrowo
5:2
Sokół Radomin
Wisła Hacom Pędzewo
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Victoria Lisewo
2:8
UKS-SP Chełmno
Cyklon Kończewice
0:2
Iskra Ciechocin
Flisak Złotoria
0:11
Unifreeze Górzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Wisła Hacom Pędzewo
Sokół Radomin
2:1
Victoria Lisewo
Węgrowianka Węgrowo
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
2:3
Flisak Złotoria
Unifreeze Górzno
2:1
STS Zamek Bierzgłowski
Cyklon Kończewice
2:4
UKS-SP Chełmno
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:4
Włókniarz Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:1
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
2:0
KS Pomorzanin Toruń
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
STS Zamek Bierzgłowski
3:0
Iskra Ciechocin
Victoria Lisewo
5:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
5:0
Flisak Złotoria
UKS-SP Chełmno
5:0
Sokół Radomin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
2:2
Victoria Lisewo
Sokół Radomin
4:5
Cyklon Kończewice
Iskra Ciechocin
1:3
Włókniarz Toruń
Unifreeze Górzno
0:1
Wisła Hacom Pędzewo
Flisak Złotoria
5:2
STS Zamek Bierzgłowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:4
UKS-SP Chełmno
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:2
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
0:0
UKS-SP Chełmno
Iskra Ciechocin
3:0
Wisła Hacom Pędzewo
Unifreeze Górzno
5:0
Węgrowianka Węgrowo
Cyklon Kończewice
0:3
STS Zamek Bierzgłowski
Flisak Złotoria
0:6
Włókniarz Toruń
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:3
Sokół Radomin
Pomowiec Kijewo Królewskie
7:1
Victoria Lisewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS-SP Chełmno
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Włókniarz Toruń
2:0
STS Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo
3:0
Iskra Ciechocin
Wisła Hacom Pędzewo
2:1
Flisak Złotoria
Victoria Lisewo
2:1
Unifreeze Górzno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:1
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
3:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
0:1
Victoria Lisewo
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Wisła Hacom Pędzewo
Unifreeze Górzno
3:1
UKS-SP Chełmno
Flisak Złotoria
4:0
Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Sokół Radomin
Cyklon Kończewice
4:0
Włókniarz Toruń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
6:0
Cyklon Kończewice
UKS-SP Chełmno
- : -
Iskra Ciechocin
Sokół Radomin
3:5
Unifreeze Górzno
Węgrowianka Węgrowo
1:4
STS Zamek Bierzgłowski
Wisła Hacom Pędzewo
1:2
Włókniarz Toruń
Victoria Lisewo
4:1
Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
5:0
Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin
0:7
Iskra Ciechocin
STS Zamek Bierzgłowski
1:4
Victoria Lisewo
Unifreeze Górzno
13:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
6:0
Wisła Hacom Pędzewo
Flisak Złotoria
0:6
UKS-SP Chełmno
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Unifreeze Górzno
UKS-SP Chełmno
3:1
STS Zamek Bierzgłowski
Sokół Radomin
3:1
Flisak Złotoria
Węgrowianka Węgrowo
1:0
Wisła Hacom Pędzewo
Victoria Lisewo
5:1
Włókniarz Toruń
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:0
Iskra Ciechocin
Pomowiec Kijewo Królewskie
8:0
Cyklon Kończewice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:3
UKS-SP Chełmno
Wisła Hacom Pędzewo
1:1
Victoria Lisewo
STS Zamek Bierzgłowski
5:0
Sokół Radomin
Unifreeze Górzno
5:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Cyklon Kończewice
5:0
Węgrowianka Węgrowo
Flisak Złotoria
1:4
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
1:8
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
9:0
Flisak Złotoria
UKS-SP Chełmno
12:0
Wisła Hacom Pędzewo
Sokół Radomin
4:1
Włókniarz Toruń
Unifreeze Górzno
3:1
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
6:1
Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:1
STS Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Iskra Ciechocin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
0:2
UKS-SP Chełmno
Wisła Hacom Pędzewo
2:4
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
1:13
Pomowiec Kijewo Królewskie
STS Zamek Bierzgłowski
3:3
KS Pomorzanin Toruń
Włókniarz Toruń
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
0:7
Unifreeze Górzno
Cyklon Kończewice
0:0
Victoria Lisewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS-SP Chełmno
5:0
Victoria Lisewo
Sokół Radomin
7:1
Węgrowianka Węgrowo
Iskra Ciechocin
0:0
Cyklon Kończewice
Unifreeze Górzno
3:0
Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:0
Wisła Hacom Pędzewo
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
STS Zamek Bierzgłowski
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Włókniarz Toruń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Unifreeze Górzno
Victoria Lisewo
4:4
Sokół Radomin
Cyklon Kończewice
3:4
UKS-SP Chełmno
Flisak Złotoria
0:0
Iskra Ciechocin
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:0
Węgrowianka Węgrowo
Wisła Hacom Pędzewo
1:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin
1:4
UKS-SP Chełmno
Iskra Ciechocin
1:3
STS Zamek Bierzgłowski
Unifreeze Górzno
4:0
Włókniarz Toruń
Flisak Złotoria
2:0
Cyklon Kończewice
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:3
Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie
6:0
Wisła Hacom Pędzewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS-SP Chełmno
2:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Włókniarz Toruń
- : -
Iskra Ciechocin
Węgrowianka Węgrowo
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Wisła Hacom Pędzewo
3:0
Unifreeze Górzno
STS Zamek Bierzgłowski
3:1
Flisak Złotoria
Victoria Lisewo
2:4
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
2:3
Sokół Radomin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij