zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
2:1
KS Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych
0:1
Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik
2:1
Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 2008
4:1
Stal Mielec
Nadwiślan Góra
0:3
Znicz Pruszków
MKS Kluczbork
2:0
KS Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy
0:0
Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
2:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:2
Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński
4:0
Wisła Puławy
KS Legionovia Legionowo
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
Okocimski Brzesko
0:2
MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra
0:1
Siarka Tarnobrzeg
KS Rozwój Katowice
2:2
ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa
2:0
Stal Stalowa Wola
Stal Mielec
1:0
Kotwica Kołobrzeg
Limanovia Limanowa
0:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:0
KS Rozwój Katowice
MKS Kluczbork
5:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Górnik Wałbrzych
0:1
Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg
1:3
KS Legionovia Legionowo
Stal Mielec
0:2
Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy
0:1
Limanovia Limanowa
Zagłębie Sosnowiec 2008
0:2
Okocimski Brzesko
ROW 1964 Rybnik
0:0
Nadwiślan Góra
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Znicz Pruszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:1
Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński
0:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Okocimski Brzesko
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Nadwiślan Góra
1:2
Stal Stalowa Wola
KS Rozwój Katowice
2:1
Górnik Wałbrzych
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ROW 1964 Rybnik
KS Legionovia Legionowo
0:0
Puszcza Niepołomice
Limanovia Limanowa
0:1
MKS Kluczbork
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Puławy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Okocimski Brzesko
2:1
Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola
1:1
Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork
1:0
Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych
2:3
Nadwiślan Góra
Stal Mielec
0:0
KS Legionovia Legionowo
Wisła Puławy
0:1
KS Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:0
Limanovia Limanowa
ROW 1964 Rybnik
1:2
Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg
4:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
1:0
Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
ROW 1964 Rybnik
2:0
Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko
3:2
Stal Mielec
Nadwiślan Góra
3:1
Wisła Puławy
KS Rozwój Katowice
3:0
MKS Kluczbork
Znicz Pruszków
1:0
KS Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa
1:5
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
0:3
ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola
3:0
Znicz Pruszków
MKS Kluczbork
3:2
Nadwiślan Góra
Wisła Puławy
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:3
KS Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Raków Częstochowa
Stal Mielec
0:3
Błękitni Stargard Szczeciński
KS Legionovia Legionowo
1:1
Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
1:2
Puszcza Niepołomice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
3:0
Wisła Puławy
Znicz Pruszków
0:0
Okocimski Brzesko
KS Rozwój Katowice
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
KS Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg
1:1
MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola
3:1
Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa
5:0
Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra
1:3
Zagłębie Sosnowiec 2008
Stal Mielec
3:0
Limanovia Limanowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:2
Siarka Tarnobrzeg
KS Rozwój Katowice
1:0
Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko
0:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy
0:2
Stal Stalowa Wola
KS Legionovia Legionowo
3:0
Limanovia Limanowa
MKS Kluczbork
0:1
ROW 1964 Rybnik
Górnik Wałbrzych
1:1
Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg
0:2
Nadwiślan Góra
Stal Mielec
1:0
Raków Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
0:2
Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola
1:0
MKS Kluczbork
Raków Częstochowa
1:3
KS Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych
1:3
Wisła Puławy
Znicz Pruszków
0:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Limanovia Limanowa
0:0
Okocimski Brzesko
Nadwiślan Góra
2:0
Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik
2:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Limanovia Limanowa
MKS Kluczbork
2:0
Górnik Wałbrzych
Okocimski Brzesko
0:3
Raków Częstochowa
Wisła Puławy
3:1
Znicz Pruszków
Stal Mielec
1:1
Nadwiślan Góra
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:1
Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg
0:1
ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice
1:2
Siarka Tarnobrzeg
KS Legionovia Legionowo
0:1
KS Rozwój Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
0:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
ROW 1964 Rybnik
1:1
Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków
3:0
Limanovia Limanowa
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Stal Mielec
KS Rozwój Katowice
3:0
Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola
2:2
Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa
1:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy
0:3
MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra
0:2
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:1
Wisła Puławy
Okocimski Brzesko
2:2
Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola
2:0
Puszcza Niepołomice
KS Legionovia Legionowo
0:1
Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork
1:1
Znicz Pruszków
Stal Mielec
1:0
ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg
4:0
Górnik Wałbrzych
Limanovia Limanowa
0:0
Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
KS Rozwój Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:1
KS Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola
0:2
Stal Mielec
Górnik Wałbrzych
1:0
Puszcza Niepołomice
KS Rozwój Katowice
4:1
Limanovia Limanowa
MKS Kluczbork
0:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
Wisła Puławy
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków
0:0
Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra
1:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
0:0
MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:2
Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko
1:4
ROW 1964 Rybnik
KS Legionovia Legionowo
2:2
Stal Stalowa Wola
Stal Mielec
3:1
Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice
2:2
Wisła Puławy
Limanovia Limanowa
1:2
Nadwiślan Góra
Błękitni Stargard Szczeciński
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa
1:2
KS Rozwój Katowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
0:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków
2:0
KS Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Limanovia Limanowa
Stal Stalowa Wola
3:0
Okocimski Brzesko
MKS Kluczbork
0:0
Puszcza Niepołomice
Górnik Wałbrzych
3:1
KS Legionovia Legionowo
Wisła Puławy
0:1
Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 2008
0:0
Kotwica Kołobrzeg
Nadwiślan Góra
1:2
Raków Częstochowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Okocimski Brzesko
0:0
Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
KS Rozwój Katowice
5:0
Nadwiślan Góra
KS Legionovia Legionowo
3:4
Wisła Puławy
Limanovia Limanowa
1:1
ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński
1:3
Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Znicz Pruszków
Stal Mielec
0:0
MKS Kluczbork
Raków Częstochowa
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
1:3
MKS Kluczbork
Okocimski Brzesko
0:0
Wisła Puławy
KS Rozwój Katowice
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
1:1
Limanovia Limanowa
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Górnik Wałbrzych
Znicz Pruszków
2:0
Nadwiślan Góra
Puszcza Niepołomice
2:4
Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa
0:2
ROW 1964 Rybnik
Stal Mielec
0:4
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:1
KS Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg
4:2
Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola
3:1
Raków Częstochowa
MKS Kluczbork
2:1
Okocimski Brzesko
Górnik Wałbrzych
1:0
Limanovia Limanowa
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:2
KS Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Stal Mielec
Puszcza Niepołomice
0:1
Znicz Pruszków
Wisła Puławy
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Okocimski Brzesko
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
Puszcza Niepołomice
3:3
Stal Mielec
Raków Częstochowa
1:0
Górnik Wałbrzych
KS Rozwój Katowice
1:5
Stal Stalowa Wola
KS Legionovia Legionowo
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
1:3
MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra
3:3
ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Limanovia Limanowa
- : -
Wisła Puławy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
2:2
KS Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych
1:0
KS Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola
0:1
Nadwiślan Góra
ROW 1964 Rybnik
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy
0:1
Raków Częstochowa
MKS Kluczbork
0:4
Limanovia Limanowa
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Okocimski Brzesko
Stal Mielec
3:3
Znicz Pruszków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
3:4
Zagłębie Sosnowiec 2008
Raków Częstochowa
0:1
MKS Kluczbork
KS Rozwój Katowice
2:2
Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Stal Stalowa Wola
KS Legionovia Legionowo
2:2
Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice
1:1
Okocimski Brzesko
Nadwiślan Góra
0:0
Górnik Wałbrzych
Znicz Pruszków
2:3
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
3:2
Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola
2:1
ROW 1964 Rybnik
Wisła Puławy
3:2
Nadwiślan Góra
MKS Kluczbork
0:2
KS Rozwój Katowice
KS Legionovia Legionowo
1:2
Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:1
Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Limanovia Limanowa
Stal Mielec
5:1
Okocimski Brzesko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Okocimski Brzesko
1:1
KS Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków
1:1
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Stal Mielec
Puszcza Niepołomice
5:1
Limanovia Limanowa
Nadwiślan Góra
2:2
MKS Kluczbork
KS Rozwój Katowice
2:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Raków Częstochowa
3:0
Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik
1:1
Górnik Wałbrzych
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:2
Nadwiślan Góra
Okocimski Brzesko
0:0
Znicz Pruszków
Wisła Puławy
4:2
ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice
0:2
Raków Częstochowa
Limanovia Limanowa
0:1
Stal Mielec
MKS Kluczbork
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wałbrzych
1:3
Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg
1:2
KS Rozwój Katowice
KS Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Błękitni Stargard Szczeciński
1:0
Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice
0:1
KS Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola
2:4
Wisła Puławy
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
Limanovia Limanowa
0:1
KS Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków
2:0
Górnik Wałbrzych
ROW 1964 Rybnik
2:0
MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:1
Górnik Wałbrzych
Okocimski Brzesko
2:0
Limanovia Limanowa
Puszcza Niepołomice
0:0
Nadwiślan Góra
MKS Kluczbork
2:1
Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Siarka Tarnobrzeg
KS Legionovia Legionowo
0:1
Raków Częstochowa
Stal Mielec
3:1
KS Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:1
ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński
3:1
Znicz Pruszków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
2:1
KS Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa
0:2
Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Nadwiślan Góra
2:1
Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg
3:2
Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa
1:0
Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Znicz Pruszków
0:1
Wisła Puławy
Górnik Wałbrzych
2:1
MKS Kluczbork
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij