zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
7:0
Arkonia Szczecin
Pomorzanin Nowogard
0:10
Błękitni Stargard Szczeciński
Chemik Police
4:1
Barlinecka Akademia Futbolu
Energetyk Gryfino
1:4
Football Academy Szczecin
Ina Goleniów
1:8
Unia Dolice
SL SALOS Szczecin
1:0
Pogoń Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SL SALOS Szczecin
Arkonia Szczecin
5:2
Pomorzanin Nowogard
Barlinecka Akademia Futbolu
4:0
Energetyk Gryfino
Chemik Police
3:0
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
14:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Błękitni Stargard Szczeciński
3:1
Ina Goleniów
Unia Dolice
0:4
Football Academy Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pauza
Football Academy Szczecin
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
3:0
Arkonia Szczecin
Energetyk Gryfino
1:6
Unia Dolice
Pomorzanin Nowogard
1:10
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
1:3
Barlinecka Akademia Futbolu
SL SALOS Szczecin
1:2
Chemik Police
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomorzanin Nowogard
Arkonia Szczecin
0:5
Football Academy Szczecin
Chemik Police
5:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Stal Szczecin
0:1
SL SALOS Szczecin
Pogoń Szczecin
13:0
Ina Goleniów
Barlinecka Akademia Futbolu
6:1
Unia Dolice
Błękitni Stargard Szczeciński
6:0
Energetyk Gryfino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
3:2
Barlinecka Akademia Futbolu
Football Academy Szczecin
1:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
2:1
Stal Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:6
Chemik Police
Ina Goleniów
Pauza
Energetyk Gryfino
1:0
Arkonia Szczecin
Unia Dolice
0:7
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Football Academy Szczecin
Arkonia Szczecin
5:4
Unia Dolice
Pogoń Szczecin
11:0
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
3:1
Pomorzanin Nowogard
Chemik Police
2:2
Ina Goleniów
Barlinecka Akademia Futbolu
0:8
Błękitni Stargard Szczeciński
SL SALOS Szczecin
7:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
4:0
Barlinecka Akademia Futbolu
Pomorzanin Nowogard
0:6
SL SALOS Szczecin
Ina Goleniów
3:2
Stal Szczecin
Energetyk Gryfino
Pauza
Football Academy Szczecin
2:1
Chemik Police
Błękitni Stargard Szczeciński
7:1
Arkonia Szczecin
Unia Dolice
1:6
Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Dolice
SL SALOS Szczecin
2:1
Ina Goleniów
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
3:0
Pomorzanin Nowogard
Barlinecka Akademia Futbolu
2:2
Arkonia Szczecin
Chemik Police
4:1
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
0:3
Football Academy Szczecin
Pogoń Szczecin
2:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
1:6
Pogoń Szczecin
Football Academy Szczecin
3:1
SL SALOS Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:4
Barlinecka Akademia Futbolu
Ina Goleniów
1:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Unia Dolice
4:5
Chemik Police
Energetyk Gryfino
2:6
Stal Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arkonia Szczecin
SL SALOS Szczecin
7:0
Energetyk Gryfino
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:3
Football Academy Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:8
Ina Goleniów
Stal Szczecin
1:1
Unia Dolice
Pogoń Szczecin
5:1
Barlinecka Akademia Futbolu
Chemik Police
1:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
1:2
Chemik Police
Football Academy Szczecin
5:1
Pomorzanin Nowogard
Ina Goleniów
2:2
Barlinecka Akademia Futbolu
Pogoń Szczecin
Pauza
Unia Dolice
1:2
SL SALOS Szczecin
Energetyk Gryfino
1:5
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Stal Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Barlinecka Akademia Futbolu
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:3
Unia Dolice
Pomorzanin Nowogard
4:2
Energetyk Gryfino
Ina Goleniów
0:7
Football Academy Szczecin
Chemik Police
1:4
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
0:2
Arkonia Szczecin
SL SALOS Szczecin
0:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Chemik Police
Arkonia Szczecin
1:4
SL SALOS Szczecin
Football Academy Szczecin
2:2
Barlinecka Akademia Futbolu
Pogoń Szczecin
10:0
Stal Szczecin
Unia Dolice
1:1
Pomorzanin Nowogard
Energetyk Gryfino
1:2
Ina Goleniów
Błękitni Stargard Szczeciński
4:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
Pauza
Football Academy Szczecin
4:1
Chemik Police
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:13
Pogoń Szczecin
Ina Goleniów
0:7
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
Pauza
SL SALOS Szczecin
3:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pogoń Szczecin
7:0
Ina Goleniów
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Football Academy Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pauza
Ina Goleniów
1:2
SL SALOS Szczecin
Chemik Police
0:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Football Academy Szczecin
2:4
Pogoń Szczecin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
SL SALOS Szczecin
2:1
Football Academy Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:2
Ina Goleniów
Pogoń Szczecin
2:0
Chemik Police
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
Pauza
Football Academy Szczecin
0:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Pogoń Szczecin
Chemik Police
4:1
SL SALOS Szczecin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:4
Chemik Police
Ina Goleniów
0:5
Football Academy Szczecin
SL SALOS Szczecin
1:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
Pauza
Pogoń Szczecin
4:0
SL SALOS Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
5:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Chemik Police
2:1
Ina Goleniów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
Pauza
Błękitni Stargard Szczeciński
7:0
Ina Goleniów
Pogoń Szczecin
15:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Chemik Police
0:3
Football Academy Szczecin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:3
SL SALOS Szczecin
Ina Goleniów
0:15
Pogoń Szczecin
Football Academy Szczecin
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pauza
Pogoń Szczecin
4:1
Football Academy Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
4:0
Chemik Police
SL SALOS Szczecin
5:0
Ina Goleniów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Ina Goleniów
6:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Chemik Police
0:6
Pogoń Szczecin
Football Academy Szczecin
3:1
SL SALOS Szczecin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
Pauza
SL SALOS Szczecin
1:1
Chemik Police
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:10
Football Academy Szczecin
Pogoń Szczecin
2:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
Pauza
Football Academy Szczecin
3:0
Ina Goleniów
Błękitni Stargard Szczeciński
5:2
SL SALOS Szczecin
Chemik Police
9:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:8
Błękitni Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
0:2
Chemik Police
SL SALOS Szczecin
2:4
Pogoń Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij