zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
3:0
Olimpia Szczecin
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:1
GOSiR Piaseczno
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
AZS Wrocław
1:2
Zagłębie Lubin II
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
0:5
AZS Wrocław
Zagłębie Lubin II
3:0
Czarni Sosnowiec
GOSiR Piaseczno
3:1
KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin
0:9
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
0:5
KKPK Medyk Konin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
6:1
GOSiR Piaseczno
KKPK Medyk Konin
0:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Górnik Łęczna
1:1
Zagłębie Lubin II
KKP Bydgoszcz
3:0
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
2:3
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
3:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
1:0
KKP Bydgoszcz
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:1
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
0:2
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
1:0
Czarni Sosnowiec
GOSiR Piaseczno
6:3
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
0:4
KKPK Medyk Konin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin II
KKPK Medyk Konin
1:0
GOSiR Piaseczno
Czarni Sosnowiec
4:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS Wrocław
0:3*
AZS PWSZ Wałbrzych
KKP Bydgoszcz
0:3
Mitech Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
0:3
Zagłębie Lubin II
Mitech Żywiec
3:0
Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
KKP Bydgoszcz
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:1
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Czarni Sosnowiec
KKPK Medyk Konin
3:1
AZS Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
4:2
Mitech Żywiec
KKP Bydgoszcz
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Olimpia Szczecin
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
0:3
KKPK Medyk Konin
AZS Wrocław
1:2
GOSiR Piaseczno
Górnik Łęczna
5:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
1:0
KKP Bydgoszcz
GOSiR Piaseczno
0:1
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
2:1
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
2:0
Zagłębie Lubin II
KKPK Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
Sztorm AWFiS Gdańsk
4:1
Olimpia Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Bydgoszcz
0:4
KKPK Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
0:0
GOSiR Piaseczno
Mitech Żywiec
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
2:1
AZS Wrocław
Zagłębie Lubin II
1:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Olimpia Szczecin
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
4:2
Górnik Łęczna
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:1
Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
Zagłębie Lubin II
GOSiR Piaseczno
1:0
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
2:2
KKP Bydgoszcz
KKPK Medyk Konin
10:1
Olimpia Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:2
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
2:1
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Górnik Łęczna
4:0
GOSiR Piaseczno
KKP Bydgoszcz
0:0
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Lubin II
0:4
KKPK Medyk Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
0:6
KKPK Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
1:0
AZS PWSZ Wałbrzych
GOSiR Piaseczno
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Zagłębie Lubin II
0:0
AZS Wrocław
KKP Bydgoszcz
1:3
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
3:0
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
5:0
Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz
0:1
GOSiR Piaseczno
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
0:0
Zagłębie Lubin II
AZS Wrocław
2:2
Mitech Żywiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
0:1
Górnik Łęczna
GOSiR Piaseczno
0:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:2
KKPK Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
0:2
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
1:0
KKP Bydgoszcz
Mitech Żywiec
0:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PSW Biała Podlaska
KKP Bydgoszcz
1:2
Zagłębie Lubin II
Olimpia Szczecin
4:0
GOSiR Piaseczno
Górnik Łęczna
2:3
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
KKPK Medyk Konin
0:3*
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
0:2
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
3:6
AZS Wrocław
GOSiR Piaseczno
0:2
KKPK Medyk Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:0
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Lubin II
0:2
Olimpia Szczecin
Mitech Żywiec
0:0
KKP Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:1
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Zagłębie Lubin II
0:1
GOSiR Piaseczno
AZS Wrocław
0:1
KKPK Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
KKP Bydgoszcz
1:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
1:0
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
1:3
Górnik Łęczna
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:1
KKP Bydgoszcz
GOSiR Piaseczno
0:2
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
1:0
Zagłębie Lubin II
KKPK Medyk Konin
6:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
1:0
AZS PSW Biała Podlaska
Mitech Żywiec
4:1
GOSiR Piaseczno
Olimpia Szczecin
0:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
2:1
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
1:2
KKPK Medyk Konin
KKP Bydgoszcz
0:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:3
Czarni Sosnowiec
KKPK Medyk Konin
5:0
KKP Bydgoszcz
AZS Wrocław
2:1
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
Mitech Żywiec
Sztorm AWFiS Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin II
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
Olimpia Szczecin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
GOSiR Piaseczno
KKP Bydgoszcz
1:2
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
0:7
KKPK Medyk Konin
Górnik Łęczna
5:1
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
4:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:3
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
3:0
KKP Bydgoszcz
Sztorm AWFiS Gdańsk
3:1
AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin
2:1
Zagłębie Lubin II
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
5:1
Olimpia Szczecin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:0
KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin
1:2
Sztorm AWFiS Gdańsk
Górnik Łęczna
4:0
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
5:0
AZS PSW Biała Podlaska
Zagłębie Lubin II
0:5
KKPK Medyk Konin
AZS Wrocław
1:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
1:5
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
1:1
KKP Bydgoszcz
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:1
GOSiR Piaseczno
Olimpia Szczecin
0:7
Czarni Sosnowiec
KKPK Medyk Konin
3:0
AZS Wrocław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
5:0
Zagłębie Lubin II
AZS PSW Biała Podlaska
3:1
Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz
0:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
5:0
GOSiR Piaseczno
AZS PWSZ Wałbrzych
0:9
KKPK Medyk Konin
Górnik Łęczna
1:2
AZS Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
0:0
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
2:1
KKP Bydgoszcz
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
3:0*
Zagłębie Lubin II
KKPK Medyk Konin
3:1
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
5:2
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
2:0
GOSiR Piaseczno
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:5
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
3:1
AZS Wrocław
KKP Bydgoszcz
0:2
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0*
Zagłębie Lubin II
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij