zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
1:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Piast Karsko
Pauza
Jedność Przewłoki
0:0
Ogniwo Babinek
Remor Recz
0:3*
Sokół Pyrzyce
Orzeł Pęzino
2:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Koral Mostkowo
3:1
Polonia Giżyn
Klon Krzęcin
4:1
Mechanik Warnice
Zieloni Zielin
2:1
Wicher Przelewice
Myśla Dargomyśl
2:2
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Mieszkowice
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:4
Zieloni Zielin
Piast Karsko
2:0
Jedność Przewłoki
Sokół Pyrzyce
3:2
Czarni Lubanowo
Ogniwo Babinek
0:3
Koral Mostkowo
Wicher Przelewice
2:0
Klon Krzęcin
Błękitni Stargard Szczeciński
11:0
Myśla Dargomyśl
Polonia Giżyn
1:1
Remor Recz
Mechanik Warnice
1:1
Orzeł Pęzino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przewłoki
Pauza
Orzeł Pęzino
2:0
Wicher Przelewice
Czarni Lubanowo
5:2
Polonia Giżyn
Remor Recz
3:1
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
1:6
Błękitni Stargard Szczeciński
Klon Krzęcin
1:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Zieloni Zielin
1:1
Sokół Pyrzyce
Koral Mostkowo
1:2
Piast Karsko
Myśla Dargomyśl
0:2
Mechanik Warnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Piast Karsko
7:1
Remor Recz
Ogniwo Babinek
0:3
Czarni Lubanowo
Jedność Przewłoki
3:1
Koral Mostkowo
Polonia Giżyn
0:3
Zieloni Zielin
Sokół Pyrzyce
0:1
Klon Krzęcin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:3
Orzeł Pęzino
Wicher Przelewice
1:1
Myśla Dargomyśl
Mechanik Warnice
5:0
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Koral Mostkowo
Pauza
Klon Krzęcin
8:3
Polonia Giżyn
Orzeł Pęzino
5:0
Sokół Pyrzyce
Czarni Lubanowo
1:3
Piast Karsko
Mieszko Mieszkowice
0:2
Wicher Przelewice
Błękitni Stargard Szczeciński
7:2
Mechanik Warnice
Remor Recz
2:1
Jedność Przewłoki
Zieloni Zielin
3:1
Ogniwo Babinek
Myśla Dargomyśl
4:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Warnice
Pauza
Koral Mostkowo
2:1
Remor Recz
Piast Karsko
4:2
Zieloni Zielin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:4
Mieszko Mieszkowice
Jedność Przewłoki
3:2
Czarni Lubanowo
Sokół Pyrzyce
0:2
Myśla Dargomyśl
Wicher Przelewice
1:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Ogniwo Babinek
2:4
Klon Krzęcin
Polonia Giżyn
3:3
Orzeł Pęzino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Remor Recz
Pauza
Czarni Lubanowo
2:3
Koral Mostkowo
Orzeł Pęzino
2:2
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
0:0
Sokół Pyrzyce
Błękitni Stargard Szczeciński
11:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Klon Krzęcin
1:3
Piast Karsko
Zieloni Zielin
4:2
Jedność Przewłoki
Mechanik Warnice
4:0
Wicher Przelewice
Myśla Dargomyśl
2:2
Polonia Giżyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Przelewice
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:1
Mechanik Warnice
Jedność Przewłoki
3:2
Klon Krzęcin
Koral Mostkowo
2:1
Zieloni Zielin
Sokół Pyrzyce
5:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Piast Karsko
3:1
Orzeł Pęzino
Remor Recz
3:7
Czarni Lubanowo
Ogniwo Babinek
4:2
Myśla Dargomyśl
Polonia Giżyn
2:4
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
Pauza
Orzeł Pęzino
3:1
Jedność Przewłoki
Mieszko Mieszkowice
0:1
Ogniwo Babinek
Klon Krzęcin
3:5
Koral Mostkowo
Zieloni Zielin
6:0
Remor Recz
Wicher Przelewice
3:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Mechanik Warnice
2:1
Sokół Pyrzyce
Myśla Dargomyśl
1:1
Piast Karsko
Błękitni Stargard Szczeciński
9:0
Polonia Giżyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Pauza
Koral Mostkowo
3:3
Orzeł Pęzino
Czarni Lubanowo
3:1
Zieloni Zielin
Piast Karsko
2:2
Mieszko Mieszkowice
Ogniwo Babinek
1:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Sokół Pyrzyce
0:0
Wicher Przelewice
Remor Recz
1:4
Klon Krzęcin
Jedność Przewłoki
1:1
Myśla Dargomyśl
Polonia Giżyn
3:2
Mechanik Warnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zielin
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:0
Sokół Pyrzyce
Orzeł Pęzino
1:0
Remor Recz
Mieszko Mieszkowice
3:1
Jedność Przewłoki
Klon Krzęcin
5:3
Czarni Lubanowo
Myśla Dargomyśl
2:4
Koral Mostkowo
Wicher Przelewice
6:2
Polonia Giżyn
Mechanik Warnice
1:2
Ogniwo Babinek
Błękitni Stargard Szczeciński
4:1
Piast Karsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
Pauza
Jedność Przewłoki
2:7
Błękitni Stargard Szczeciński
Koral Mostkowo
2:1
Mieszko Mieszkowice
Czarni Lubanowo
0:3
Orzeł Pęzino
Piast Karsko
6:1
Mechanik Warnice
Remor Recz
1:0
Myśla Dargomyśl
Polonia Giżyn
0:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Zieloni Zielin
8:1
Klon Krzęcin
Ogniwo Babinek
0:2
Wicher Przelewice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzęcin
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:2
Ogniwo Babinek
Sokół Pyrzyce
2:2
Polonia Giżyn
Mieszko Mieszkowice
3:2
Remor Recz
Orzeł Pęzino
5:0
Zieloni Zielin
Myśla Dargomyśl
0:1
Czarni Lubanowo
Mechanik Warnice
8:0
Jedność Przewłoki
Wicher Przelewice
0:0
Piast Karsko
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Koral Mostkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Giżyn
Pauza
Klon Krzęcin
0:3
Orzeł Pęzino
Remor Recz
2:6
Błękitni Stargard Szczeciński
Koral Mostkowo
4:4
Mechanik Warnice
Zieloni Zielin
4:1
Myśla Dargomyśl
Jedność Przewłoki
0:4
Wicher Przelewice
Czarni Lubanowo
3:2
Mieszko Mieszkowice
Piast Karsko
6:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Ogniwo Babinek
0:0
Sokół Pyrzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęzino
Pauza
Polonia Giżyn
1:2
Ogniwo Babinek
Sokół Pyrzyce
1:2
Piast Karsko
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
4:0
Jedność Przewłoki
Myśla Dargomyśl
1:1
Klon Krzęcin
Wicher Przelewice
1:2
Koral Mostkowo
Mechanik Warnice
2:1
Remor Recz
Mieszko Mieszkowice
0:0
Zieloni Zielin
Błękitni Stargard Szczeciński
3:1
Czarni Lubanowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Babinek
Pauza
Piast Karsko
2:2
Polonia Giżyn
Koral Mostkowo
5:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Zieloni Zielin
3:6
Błękitni Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino
3:1
Myśla Dargomyśl
Czarni Lubanowo
1:0
Mechanik Warnice
Klon Krzęcin
3:3
Mieszko Mieszkowice
Remor Recz
2:1
Wicher Przelewice
Jedność Przewłoki
1:5
Sokół Pyrzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśla Dargomyśl
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Remor Recz
Sokół Pyrzyce
4:3
Koral Mostkowo
Mieszko Mieszkowice
1:1
Orzeł Pęzino
Błękitni Stargard Szczeciński
8:0
Klon Krzęcin
Wicher Przelewice
3:0
Czarni Lubanowo
Ogniwo Babinek
0:0
Piast Karsko
Mechanik Warnice
1:1
Zieloni Zielin
Polonia Giżyn
3:2
Jedność Przewłoki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karsko
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
7:1
Czarni Lubanowo
Mieszko Mieszkowice
2:1
Myśla Dargomyśl
Sokół Pyrzyce
2:0
Remor Recz
Błękitni Stargard Szczeciński
4:3
Orzeł Pęzino
Polonia Giżyn
0:1
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
4:1
Jedność Przewłoki
Wicher Przelewice
1:2
Zieloni Zielin
Mechanik Warnice
2:1
Klon Krzęcin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Mieszkowice
Pauza
Klon Krzęcin
2:1
Wicher Przelewice
Czarni Lubanowo
1:1
Sokół Pyrzyce
Orzeł Pęzino
2:2
Mechanik Warnice
Remor Recz
3:3
Polonia Giżyn
Koral Mostkowo
2:2
Ogniwo Babinek
Zieloni Zielin
0:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Myśla Dargomyśl
0:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Jedność Przewłoki
0:5
Piast Karsko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przewłoki
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Klon Krzęcin
Wicher Przelewice
0:0
Orzeł Pęzino
Piast Karsko
1:2
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
1:3
Remor Recz
Sokół Pyrzyce
1:0
Zieloni Zielin
Polonia Giżyn
4:1
Czarni Lubanowo
Mechanik Warnice
0:1
Myśla Dargomyśl
Błękitni Stargard Szczeciński
4:0
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Klon Krzęcin
6:0
Sokół Pyrzyce
Orzeł Pęzino
0:3*
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Remor Recz
1:0
Piast Karsko
Koral Mostkowo
3:1
Jedność Przewłoki
Zieloni Zielin
1:4
Polonia Giżyn
Myśla Dargomyśl
1:0
Wicher Przelewice
Mieszko Mieszkowice
2:2
Mechanik Warnice
Czarni Lubanowo
1:0
Ogniwo Babinek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Koral Mostkowo
Pauza
Ogniwo Babinek
0:0
Zieloni Zielin
Jedność Przewłoki
1:1
Remor Recz
Polonia Giżyn
2:2
Klon Krzęcin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:0
Myśla Dargomyśl
Wicher Przelewice
1:1
Mieszko Mieszkowice
Mechanik Warnice
2:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Piast Karsko
4:0
Czarni Lubanowo
Sokół Pyrzyce
0:0
Orzeł Pęzino
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Warnice
Pauza
Klon Krzęcin
0:1
Ogniwo Babinek
Czarni Lubanowo
5:2
Jedność Przewłoki
Błękitni Stargard Szczeciński
8:3
Wicher Przelewice
Orzeł Pęzino
2:0
Polonia Giżyn
Remor Recz
2:2
Koral Mostkowo
Myśla Dargomyśl
0:0
Sokół Pyrzyce
Mieszko Mieszkowice
3:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Zieloni Zielin
4:2
Piast Karsko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Remor Recz
Pauza
Piast Karsko
4:0
Klon Krzęcin
Sokół Pyrzyce
1:1
Mieszko Mieszkowice
Ogniwo Babinek
2:1
Orzeł Pęzino
Wicher Przelewice
1:2
Mechanik Warnice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Jedność Przewłoki
1:0
Zieloni Zielin
Koral Mostkowo
5:0
Czarni Lubanowo
Polonia Giżyn
2:2
Myśla Dargomyśl
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Przelewice
Pauza
Czarni Lubanowo
1:0
Remor Recz
Mechanik Warnice
0:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Mieszko Mieszkowice
0:2
Polonia Giżyn
Klon Krzęcin
4:1
Jedność Przewłoki
Orzeł Pęzino
2:1
Piast Karsko
Błękitni Stargard Szczeciński
4:0
Sokół Pyrzyce
Zieloni Zielin
2:1
Koral Mostkowo
Myśla Dargomyśl
2:1
Ogniwo Babinek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
Pauza
Remor Recz
1:0
Zieloni Zielin
Ogniwo Babinek
2:1
Mieszko Mieszkowice
Jedność Przewłoki
1:0
Orzeł Pęzino
Koral Mostkowo
1:4
Klon Krzęcin
Polonia Giżyn
4:6
Błękitni Stargard Szczeciński
Sokół Pyrzyce
0:2
Mechanik Warnice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
4:0
Wicher Przelewice
Piast Karsko
2:1
Myśla Dargomyśl
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzęcin
0:1
Remor Recz
Błękitni Stargard Szczeciński
9:2
Ogniwo Babinek
Orzeł Pęzino
3:2
Koral Mostkowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Pauza
Wicher Przelewice
2:4
Sokół Pyrzyce
Mechanik Warnice
2:0
Polonia Giżyn
Myśla Dargomyśl
5:0
Jedność Przewłoki
Mieszko Mieszkowice
3:2
Piast Karsko
Zieloni Zielin
0:2
Czarni Lubanowo
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zielin
Pauza
Czarni Lubanowo
3:1
Klon Krzęcin
Piast Karsko
6:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Sokół Pyrzyce
1:4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Ogniwo Babinek
2:1
Mechanik Warnice
Jedność Przewłoki
3:6
Mieszko Mieszkowice
Polonia Giżyn
2:1
Wicher Przelewice
Remor Recz
2:0
Orzeł Pęzino
Koral Mostkowo
5:2
Myśla Dargomyśl
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
Pauza
Klon Krzęcin
4:2
Zieloni Zielin
Błękitni Stargard Szczeciński
13:0
Jedność Przewłoki
Orzeł Pęzino
2:1
Czarni Lubanowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
5:4
Polonia Giżyn
Wicher Przelewice
1:3
Ogniwo Babinek
Mechanik Warnice
1:2
Piast Karsko
Myśla Dargomyśl
1:2
Remor Recz
Mieszko Mieszkowice
1:2
Koral Mostkowo
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzęcin
Pauza
Remor Recz
3:2
Mieszko Mieszkowice
Jedność Przewłoki
1:4
Mechanik Warnice
Polonia Giżyn
0:0
Sokół Pyrzyce
Zieloni Zielin
6:1
Orzeł Pęzino
Czarni Lubanowo
2:3
Myśla Dargomyśl
Piast Karsko
2:1
Wicher Przelewice
Koral Mostkowo
4:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Ogniwo Babinek
2:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Giżyn
Pauza
Myśla Dargomyśl
2:2
Zieloni Zielin
Wicher Przelewice
3:0
Jedność Przewłoki
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
5:0
Piast Karsko
Błękitni Stargard Szczeciński
4:3
Remor Recz
Orzeł Pęzino
3:1
Klon Krzęcin
Sokół Pyrzyce
5:0
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
0:1
Czarni Lubanowo
Mechanik Warnice
4:1
Koral Mostkowo
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęzino
Pauza
Klon Krzęcin
3:3
Myśla Dargomyśl
Czarni Lubanowo
4:8
Błękitni Stargard Szczeciński
Piast Karsko
5:0
Sokół Pyrzyce
Remor Recz
4:2
Mechanik Warnice
Ogniwo Babinek
3:1
Polonia Giżyn
Jedność Przewłoki
0:9
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Koral Mostkowo
5:0
Wicher Przelewice
Zieloni Zielin
0:1
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Babinek
Pauza
Sokół Pyrzyce
3:1
Jedność Przewłoki
Myśla Dargomyśl
1:4
Orzeł Pęzino
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Koral Mostkowo
Błękitni Stargard Szczeciński
5:3
Zieloni Zielin
Mieszko Mieszkowice
3:0
Klon Krzęcin
Wicher Przelewice
2:1
Remor Recz
Polonia Giżyn
1:2
Piast Karsko
Mechanik Warnice
4:3
Czarni Lubanowo
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśla Dargomyśl
Pauza
Klon Krzęcin
1:13
Błękitni Stargard Szczeciński
Czarni Lubanowo
3:3
Wicher Przelewice
Piast Karsko
4:1
Ogniwo Babinek
Orzeł Pęzino
1:4
Mieszko Mieszkowice
Remor Recz
4:5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Jedność Przewłoki
2:4
Polonia Giżyn
Koral Mostkowo
0:2
Sokół Pyrzyce
Zieloni Zielin
4:8
Mechanik Warnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij