zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Canicuła Bytów
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
6:0
Stal Jezierzyce
Olimpico Malbork
0:5
Sztorm II Gdynia
Biało-Zielone Gdańsk
6:0
Checz Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
Checz Gdynia
Pauza
Stal Jezierzyce
2:1
POGOŃ TCZEW
Canicuła Bytów
7:2
GKS Żukowo
LEW LĘBORK KTS-K
0:5
Sztorm II Gdynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
8:3
Canicuła Bytów
Olimpico Malbork
0:3*
Stal Jezierzyce
Biało-Zielone Gdańsk
0:7
Sztorm II Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Canicuła Bytów
0:8
POGOŃ TCZEW
GKS Żukowo
2:4
Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm II Gdynia
1:3
Checz Gdynia
Stal Jezierzyce
6:3
LEW LĘBORK KTS-K
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
Pauza
POGOŃ TCZEW
2:4
GKS Żukowo
Biało-Zielone Gdańsk
5:0
Stal Jezierzyce
Olimpico Malbork
9:2
Canicuła Bytów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm II Gdynia
Pauza
Stal Jezierzyce
0:0
Checz Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
3:2
POGOŃ TCZEW
GKS Żukowo
3:3
Olimpico Malbork
Canicuła Bytów
5:4
LEW LĘBORK KTS-K
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
Pauza
Biało-Zielone Gdańsk
4:1
Canicuła Bytów
Olimpico Malbork
3:1
Czarni Pruszcz Gdański
LEW LĘBORK KTS-K
1:3
GKS Żukowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jezierzyce
0:3
Sztorm II Gdynia
POGOŃ TCZEW
3:1
Olimpico Malbork
Czarni Pruszcz Gdański
6:0
LEW LĘBORK KTS-K
Canicuła Bytów
8:9
Checz Gdynia
GKS Żukowo
1:8
Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpico Malbork
Pauza
Checz Gdynia
8:0
GKS Żukowo
Biało-Zielone Gdańsk
2:1
Czarni Pruszcz Gdański
LEW LĘBORK KTS-K
2:4
POGOŃ TCZEW
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jezierzyce
Pauza
Canicuła Bytów
1:5
Sztorm II Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
1:0
Checz Gdynia
POGOŃ TCZEW
2:4
Biało-Zielone Gdańsk
Olimpico Malbork
5:1
LEW LĘBORK KTS-K
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LEW LĘBORK KTS-K
Pauza
Checz Gdynia
5:4
POGOŃ TCZEW
Biało-Zielone Gdańsk
1:1
Olimpico Malbork
Sztorm II Gdynia
15:0
GKS Żukowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LEW LĘBORK KTS-K
2:6
Biało-Zielone Gdańsk
Canicuła Bytów
4:1
Stal Jezierzyce
Czarni Pruszcz Gdański
0:3
Sztorm II Gdynia
Olimpico Malbork
8:2
Checz Gdynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało-Zielone Gdańsk
Pauza
Checz Gdynia
4:0
LEW LĘBORK KTS-K
Stal Jezierzyce
1:0
GKS Żukowo
Sztorm II Gdynia
1:1
POGOŃ TCZEW
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm II Gdynia
0:3*
Olimpico Malbork
Stal Jezierzyce
2:3
Czarni Pruszcz Gdański
POGOŃ TCZEW
9:0
Canicuła Bytów
Checz Gdynia
0:3
Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Checz Gdynia
Pauza
Olimpico Malbork
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
Pauza
POGOŃ TCZEW
2:1
Stal Jezierzyce
Sztorm II Gdynia
11:0
LEW LĘBORK KTS-K
GKS Żukowo
4:2
Canicuła Bytów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
POGOŃ TCZEW
Pauza
LEW LĘBORK KTS-K
Pauza
Sztorm II Gdynia
2:0
Biało-Zielone Gdańsk
Canicuła Bytów
0:2
Czarni Pruszcz Gdański
Stal Jezierzyce
0:1
Olimpico Malbork
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpico Malbork
Pauza
Biało-Zielone Gdańsk
Pauza
Checz Gdynia
0:3
Sztorm II Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
0:1
GKS Żukowo
LEW LĘBORK KTS-K
1:2
Stal Jezierzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Checz Gdynia
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
Pauza
LEW LĘBORK KTS-K
Pauza
GKS Żukowo
1:5
POGOŃ TCZEW
Stal Jezierzyce
3:1
Biało-Zielone Gdańsk
Canicuła Bytów
1:7
Olimpico Malbork
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm II Gdynia
Pauza
Biało-Zielone Gdańsk
Pauza
Olimpico Malbork
4:1
GKS Żukowo
POGOŃ TCZEW
7:0
Czarni Pruszcz Gdański
LEW LĘBORK KTS-K
5:2
Canicuła Bytów
Checz Gdynia
2:1
Stal Jezierzyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Checz Gdynia
Pauza
Sztorm II Gdynia
Pauza
POGOŃ TCZEW
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
0:0
Olimpico Malbork
GKS Żukowo
1:4
LEW LĘBORK KTS-K
Canicuła Bytów
1:3
Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm II Gdynia
6:1
Stal Jezierzyce
LEW LĘBORK KTS-K
5:2
Czarni Pruszcz Gdański
Biało-Zielone Gdańsk
9:0
GKS Żukowo
Checz Gdynia
9:3
Canicuła Bytów
Olimpico Malbork
3:5
POGOŃ TCZEW
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
0:5
Biało-Zielone Gdańsk
GKS Żukowo
0:1
Checz Gdynia
POGOŃ TCZEW
6:1
LEW LĘBORK KTS-K
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Checz Gdynia
1:0
Czarni Pruszcz Gdański
Biało-Zielone Gdańsk
2:2
POGOŃ TCZEW
Sztorm II Gdynia
3:0*
Canicuła Bytów
LEW LĘBORK KTS-K
2:4
Olimpico Malbork
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Canicuła Bytów
Pauza
LEW LĘBORK KTS-K
Pauza
POGOŃ TCZEW
0:3
Checz Gdynia
GKS Żukowo
0:7
Sztorm II Gdynia
Stal Jezierzyce
7:0
Canicuła Bytów
Olimpico Malbork
0:3
Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
Stal Jezierzyce
Pauza
Sztorm II Gdynia
3:0
Czarni Pruszcz Gdański
Biało-Zielone Gdańsk
9:0
LEW LĘBORK KTS-K
Checz Gdynia
1:3
Olimpico Malbork
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Canicuła Bytów
Pauza
Czarni Pruszcz Gdański
Pauza
Biało-Zielone Gdańsk
Pauza
GKS Żukowo
2:4
Stal Jezierzyce
POGOŃ TCZEW
0:7
Sztorm II Gdynia
LEW LĘBORK KTS-K
0:5
Checz Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij