zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
4:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Spójnia Białe Błota
2:0
Unifreeze II Górzno
UKS Mustang Wielgie
2:2
KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek
11:2
Gwiazda-Kania II Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
2:3
IKKP Noteć Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:3
GKS Fuks Wielowicz
Legia Chełmża
2:2
Anmar Osielsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP II Bydgoszcz
1:1
Spójnia Białe Błota
Unifreeze II Górzno
1:2
SLKS Start Pruszcz
IKKP Noteć Inowrocław
0:3
UKS Mustang Wielgie
GKS Fuks Wielowicz
3:4
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Anmar Osielsko
0:11
WAP Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:3
Legia Chełmża
Gwiazda-Kania II Toruń
0:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
5:0
KKP II Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
3:2
IKKP Noteć Inowrocław
UKS Mustang Wielgie
6:1
Gwiazda-Kania II Toruń
WAP Włocławek
12:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MLKS Tucholanka Tuchola
8:0
Anmar Osielsko
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:4
Unifreeze II Górzno
Legia Chełmża
0:5
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP II Bydgoszcz
3:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
IKKP Noteć Inowrocław
3:1
SLKS Start Pruszcz
GKS Fuks Wielowicz
0:4
Unifreeze II Górzno
Anmar Osielsko
0:9
UKS Mustang Wielgie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:5
MLKS Tucholanka Tuchola
Gwiazda-Kania II Toruń
0:1
Spójnia Białe Błota
Legia Chełmża
1:5
WAP Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
10:1
Gwiazda-Kania II Toruń
UKS Mustang Wielgie
7:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MLKS Tucholanka Tuchola
8:2
Legia Chełmża
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:4
IKKP Noteć Inowrocław
Spójnia Białe Błota
- : -
Anmar Osielsko
Unifreeze II Górzno
- : -
KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek
- : -
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
IKKP Noteć Inowrocław
- : -
Unifreeze II Górzno
GKS Fuks Wielowicz
- : -
KKP II Bydgoszcz
Anmar Osielsko
- : -
SLKS Start Pruszcz
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Spójnia Białe Błota
Gwiazda-Kania II Toruń
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Legia Chełmża
- : -
UKS Mustang Wielgie
WAP Włocławek
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Spójnia Białe Błota
- : -
Legia Chełmża
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
- : -
IKKP Noteć Inowrocław
Unifreeze II Górzno
- : -
Gwiazda-Kania II Toruń
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Anmar Osielsko
UKS Mustang Wielgie
- : -
WAP Włocławek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Włocławek
- : -
Spójnia Białe Błota
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
UKS Mustang Wielgie
GKS Fuks Wielowicz
- : -
IKKP Noteć Inowrocław
Anmar Osielsko
- : -
Unifreeze II Górzno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Gwiazda-Kania II Toruń
- : -
KKP II Bydgoszcz
Legia Chełmża
- : -
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
WAP Włocławek
Spójnia Białe Błota
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
UKS Mustang Wielgie
- : -
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
- : -
Anmar Osielsko
Unifreeze II Górzno
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
IKKP Noteć Inowrocław
- : -
Gwiazda-Kania II Toruń
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Legia Chełmża
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Mustang Wielgie
- : -
Spójnia Białe Błota
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
SLKS Start Pruszcz
GKS Fuks Wielowicz
- : -
Gwiazda-Kania II Toruń
Anmar Osielsko
- : -
IKKP Noteć Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
KKP II Bydgoszcz
Legia Chełmża
- : -
Unifreeze II Górzno
WAP Włocławek
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
UKS Mustang Wielgie
Spójnia Białe Błota
- : -
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
- : -
Legia Chełmża
Unifreeze II Górzno
- : -
WAP Włocławek
IKKP Noteć Inowrocław
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Gwiazda-Kania II Toruń
- : -
Anmar Osielsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
- : -
SLKS Start Pruszcz
UKS Mustang Wielgie
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
WAP Włocławek
- : -
KKP II Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Unifreeze II Górzno
GKS Fuks Wielowicz
- : -
Anmar Osielsko
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Gwiazda-Kania II Toruń
Legia Chełmża
- : -
IKKP Noteć Inowrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Unifreeze II Górzno
- : -
UKS Mustang Wielgie
IKKP Noteć Inowrocław
- : -
WAP Włocławek
Anmar Osielsko
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Spójnia Białe Błota
Gwiazda-Kania II Toruń
- : -
Legia Chełmża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij