zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
3:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Mierzynianka Mierzyn
1:3
Stal Szczecin
Zorza Dobrzany
3:0
Piast Karsko
Ina Ińsko
2:5
Chemik Police
Iskra Golczewo
4:1
Polonia Płoty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:1
Rega Trzebiatów
Czarni Lubanowo
0:0
Morzycko Moryń
Błękit Pniewo
2:1
Odra Chojna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
2:0
Iskra Golczewo
Stal Szczecin
4:0
Piast Karsko
Mierzynianka Mierzyn
1:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Odra Chojna
1:1
Ina Ińsko
Morzycko Moryń
8:0
Błękit Pniewo
Polonia Płoty
2:5
Arkonia Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
7:1
Zorza Dobrzany
Rega Trzebiatów
3:0*
Czarni Lubanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
2:1
Polonia Płoty
Błękit Pniewo
1:5
Rega Trzebiatów
Arkonia Szczecin
0:0
Chemik Police
Iskra Golczewo
5:0
Odra Chojna
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:0*
Stal Szczecin
Czarni Lubanowo
3:0
Mierzynianka Mierzyn
Piast Karsko
7:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko
2:1
Morzycko Moryń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
3:1
Zorza Dobrzany
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:2
Czarni Lubanowo
Polonia Płoty
0:4
Piast Karsko
Mierzynianka Mierzyn
1:2
Błękit Pniewo
Morzycko Moryń
2:1
Iskra Golczewo
Odra Chojna
1:0
Arkonia Szczecin
Stal Szczecin
0:7
Błękitni II Stargard Szczeciński
Rega Trzebiatów
2:2
Ina Ińsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
1:2
Morzycko Moryń
Zorza Dobrzany
5:0
Odra Chojna
Błękit Pniewo
1:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo
1:4
Rega Trzebiatów
Ina Ińsko
1:0
Mierzynianka Mierzyn
Piast Karsko
2:2
Chemik Police
Czarni Lubanowo
4:1
Stal Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:2
Polonia Płoty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
0:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Stal Szczecin
4:1
Polonia Płoty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
9:1
Ina Ińsko
Iskra Golczewo
4:0
Mierzynianka Mierzyn
Morzycko Moryń
6:1
Zorza Dobrzany
Rega Trzebiatów
3:1
Arkonia Szczecin
Odra Chojna
1:5
Piast Karsko
Czarni Lubanowo
0:3
Błękit Pniewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
0:1
Rega Trzebiatów
Arkonia Szczecin
0:1
Mierzynianka Mierzyn
Ina Ińsko
2:1
Czarni Lubanowo
Polonia Płoty
1:1
Chemik Police
Piast Karsko
0:6
Morzycko Moryń
Błękit Pniewo
0:2
Stal Szczecin
Iskra Golczewo
2:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Błękitni II Stargard Szczeciński
8:1
Odra Chojna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
0:2
Chemik Police
Rega Trzebiatów
3:1
Piast Karsko
Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:2
Arkonia Szczecin
Błękit Pniewo
2:1
Ina Ińsko
Mierzynianka Mierzyn
1:0
Zorza Dobrzany
Morzycko Moryń
8:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Odra Chojna
5:3
Polonia Płoty
Czarni Lubanowo
2:5
Iskra Golczewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
5:0
Odra Chojna
Polonia Płoty
0:2
Morzycko Moryń
Arkonia Szczecin
4:1
Czarni Lubanowo
Zorza Dobrzany
1:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Piast Karsko
1:2
Mierzynianka Mierzyn
Iskra Golczewo
0:0
Błękit Pniewo
Ina Ińsko
1:2
Stal Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
8:3
Rega Trzebiatów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
5:0
Odra Chojna
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:2
Piast Karsko
Morzycko Moryń
3:3
Chemik Police
Błękit Pniewo
0:2
Arkonia Szczecin
Rega Trzebiatów
3:1
Polonia Płoty
Mierzynianka Mierzyn
2:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko
1:1
Iskra Golczewo
Czarni Lubanowo
0:2
Zorza Dobrzany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
0:1
Rega Trzebiatów
Zorza Dobrzany
2:3
Błękit Pniewo
Polonia Płoty
1:3
Mierzynianka Mierzyn
Piast Karsko
1:1
Czarni Lubanowo
Arkonia Szczecin
0:0
Ina Ińsko
Odra Chojna
1:3
Morzycko Moryń
Iskra Golczewo
1:0
Stal Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
10:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rega Trzebiatów
3:3
Odra Chojna
Ina Ińsko
0:0
Zorza Dobrzany
Błękit Pniewo
2:0
Piast Karsko
Wybrzeże Rewalskie Rewal
4:0
Polonia Płoty
Iskra Golczewo
0:2
Arkonia Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
0:2
Chemik Police
Stal Szczecin
2:1
Morzycko Moryń
Czarni Lubanowo
0:11
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polonia Płoty
2:1
Czarni Lubanowo
Zorza Dobrzany
0:3
Iskra Golczewo
Odra Chojna
5:2
Mierzynianka Mierzyn
Piast Karsko
2:1
Ina Ińsko
Morzycko Moryń
1:1
Rega Trzebiatów
Arkonia Szczecin
0:2
Stal Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:1
Błękit Pniewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
2:3
Chemik Police
Stal Szczecin
1:3
Rega Trzebiatów
Ina Ińsko
3:5
Błękitni II Stargard Szczeciński
Błękit Pniewo
3:1
Polonia Płoty
Iskra Golczewo
1:3
Piast Karsko
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:2
Odra Chojna
Mierzynianka Mierzyn
1:2
Morzycko Moryń
Arkonia Szczecin
2:4
Zorza Dobrzany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
4:1
Błękit Pniewo
Rega Trzebiatów
3:2
Mierzynianka Mierzyn
Odra Chojna
5:1
Czarni Lubanowo
Polonia Płoty
2:3
Ina Ińsko
Zorza Dobrzany
5:1
Stal Szczecin
Piast Karsko
1:4
Arkonia Szczecin
Morzycko Moryń
1:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Błękitni II Stargard Szczeciński
6:2
Iskra Golczewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
5:1
Mierzynianka Mierzyn
Chemik Police
2:1
Ina Ińsko
Morzycko Moryń
4:0
Czarni Lubanowo
Polonia Płoty
1:0
Iskra Golczewo
Piast Karsko
3:1
Zorza Dobrzany
Rega Trzebiatów
1:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Odra Chojna
2:2
Błękit Pniewo
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:0
Arkonia Szczecin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:3
Mierzynianka Mierzyn
Zorza Dobrzany
0:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Iskra Golczewo
1:1
Chemik Police
Piast Karsko
0:0
Stal Szczecin
Ina Ińsko
- : -
Odra Chojna
Czarni Lubanowo
1:4
Rega Trzebiatów
Błękit Pniewo
1:2
Morzycko Moryń
Arkonia Szczecin
4:0
Polonia Płoty
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Arkonia Szczecin
Stal Szczecin
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Morzycko Moryń
- : -
Ina Ińsko
Polonia Płoty
- : -
Zorza Dobrzany
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Czarni Lubanowo
Odra Chojna
- : -
Iskra Golczewo
Rega Trzebiatów
- : -
Błękit Pniewo
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Piast Karsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Golczewo
- : -
Morzycko Moryń
Zorza Dobrzany
- : -
Chemik Police
Piast Karsko
- : -
Polonia Płoty
Błękit Pniewo
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia Szczecin
- : -
Odra Chojna
Ina Ińsko
- : -
Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Stal Szczecin
Czarni Lubanowo
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Piast Karsko
Morzycko Moryń
- : -
Arkonia Szczecin
Odra Chojna
- : -
Zorza Dobrzany
Polonia Płoty
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Stal Szczecin
- : -
Czarni Lubanowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Błękit Pniewo
Rega Trzebiatów
- : -
Iskra Golczewo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Ina Ińsko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
- : -
Stal Szczecin
Zorza Dobrzany
- : -
Morzycko Moryń
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Iskra Golczewo
Ina Ińsko
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Piast Karsko
- : -
Odra Chojna
Błękit Pniewo
- : -
Czarni Lubanowo
Arkonia Szczecin
- : -
Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Chemik Police
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Polonia Płoty
Stal Szczecin
- : -
Błękit Pniewo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Iskra Golczewo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Arkonia Szczecin
Odra Chojna
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Rega Trzebiatów
- : -
Zorza Dobrzany
Czarni Lubanowo
- : -
Ina Ińsko
Morzycko Moryń
- : -
Piast Karsko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Stal Szczecin
Polonia Płoty
- : -
Odra Chojna
Zorza Dobrzany
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia Szczecin
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo
- : -
Czarni Lubanowo
Ina Ińsko
- : -
Błękit Pniewo
Piast Karsko
- : -
Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Morzycko Moryń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
- : -
Arkonia Szczecin
Stal Szczecin
- : -
Ina Ińsko
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Zorza Dobrzany
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Piast Karsko
Błękit Pniewo
- : -
Iskra Golczewo
Morzycko Moryń
- : -
Polonia Płoty
Odra Chojna
- : -
Chemik Police
Rega Trzebiatów
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Morzycko Moryń
Polonia Płoty
- : -
Rega Trzebiatów
Zorza Dobrzany
- : -
Czarni Lubanowo
Piast Karsko
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Arkonia Szczecin
- : -
Błękit Pniewo
Iskra Golczewo
- : -
Ina Ińsko
Odra Chojna
- : -
Stal Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
- : -
Piast Karsko
Stal Szczecin
- : -
Iskra Golczewo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Polonia Płoty
Ina Ińsko
- : -
Arkonia Szczecin
Błękit Pniewo
- : -
Zorza Dobrzany
Rega Trzebiatów
- : -
Chemik Police
Morzycko Moryń
- : -
Odra Chojna
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Polonia Płoty
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Piast Karsko
- : -
Błękit Pniewo
Morzycko Moryń
- : -
Stal Szczecin
Zorza Dobrzany
- : -
Ina Ińsko
Arkonia Szczecin
- : -
Iskra Golczewo
Odra Chojna
- : -
Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Czarni Lubanowo
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lubanowo
- : -
Polonia Płoty
Stal Szczecin
- : -
Arkonia Szczecin
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Chemik Police
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Odra Chojna
Błękit Pniewo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko
- : -
Piast Karsko
Iskra Golczewo
- : -
Zorza Dobrzany
Rega Trzebiatów
- : -
Morzycko Moryń
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Czarni Lubanowo
Zorza Dobrzany
- : -
Arkonia Szczecin
Polonia Płoty
- : -
Błękit Pniewo
Piast Karsko
- : -
Iskra Golczewo
Morzycko Moryń
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Rega Trzebiatów
- : -
Stal Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Ina Ińsko
Odra Chojna
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
- : -
Polonia Płoty
Czarni Lubanowo
- : -
Odra Chojna
Błękit Pniewo
- : -
Chemik Police
Stal Szczecin
- : -
Zorza Dobrzany
Arkonia Szczecin
- : -
Piast Karsko
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Morzycko Moryń
Iskra Golczewo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Rega Trzebiatów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij