IV Kolejka: Zapowiedź meczów

IV Kolejka: Zapowiedź meczów

Przed nami kolejna porcja piłkarskich emocji! W IV kolejce nasze zawodniczki rozegrają trzeci z kolei w tym sezonie mecz na wyjeździe. Gorzowianki udadzą się do Środy Wielkopolskiej, gdzie o pierwsze ligowe punkty będą rywalizować z będącą w świetnej dyspozycji Polonią.

Po dwóch meczach na koncie Stilonu próżno szukać punktów oraz zdobyczy bramkowych. Dwóch, ponieważ jak wiemy ostatni mecz z Chełmżą został przełożony. Okazja do rehabilitacji i poprawienia sytuacji w tabeli nastąpi w tą niedzielę, choć zadanie będzie niezwykle trudne.

Polonia Środa w obecnym sezonie ma na swoim koncie komplet oczek. W trzech meczach podopieczne Marka Gierałka strzeliły 17 bramek, w każdym przypadku zachowując czyste konto. Julia Mikołajczak, czyli najlepsza strzelczyni zespołu z Wielkopolski, ma w swoim dorobku aż 10 goli. Czy nasze dziewczęta zakończą zwycięską passę piłkarek Polonii? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielę.

Co czeka nas w pozostałych starciach?

Wszystko wskazuje na to, iż w sobotę możemy być świadkami kolejnej dwucyfrówk w tym sezonie, albowiem Biało-Zielone z Gdańska udadzą się do aktualnych liderek z Wałcza.

Ciekawie zapowiada się starcie w Kołobrzegu, ponieważ do nadmorskiej miejscowości przyjadą piłkarki ze Stęszewa. Lipno co prawda przegrało swoje wszystkie spotkania, ale patrząc na drużyny z jakim przyszło im się dotychczas mierzyć, nie dziwi nas taki stan rzeczy. Faworytkami są gospodynie, jednak każdy scenariusz w tym spotkaniu wydaje się być możliwy.

W Kórniku niepokonana Kotwica stanie do walki z Chełmżankami. Obie ekipy wiedzą jak zdobywać bramki, zatem możemy być światkami świetnego widowiska. Podobnie zapowiada się mecz w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie dojdzie do pojedynku miejscowych zawodniczek z Olimpią II Szczecin.

Na zakończenie IV kolejki do Drezdenka przyjadą piłkarki z Torunia. Lubuszanki zapewne w ciemno z pocałowaniem ręki wzięły by choćby punkt, jednak bez ogródek, na chwilę obecną wraz z Biało-Zielonymi z Gdańska są najsłabszym zespołem w stawce, dlatego Gwiazda-Kania nie powinna mieć większych problemów z zainkasowaniem pełnej puli w tym spotkaniu.

II Liga Kobiet - Grupa: Wielkopolska - IV Kolejka

Sobota - 16.09.2017
UKS Orzeł 2010 Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk

Niedziela - 17.09.2017
Polonia Środa Wlkp. - TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
AP Kotwica Kołobrzeg - Lipno Stęszew
Kotwica Kórnik - KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wlkp. - Olimpia II Szczecin
Lubuszanin Drezdenko - Gwiazda-Kania Toruń

Redaktor: Sławek Wesołowski
TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Kontakt: 609 739 485

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości