IV Kolejka: Pierwszy punkt dla Stilonu

IV Kolejka: Pierwszy punkt dla Stilonu

W trzecim wyjazdowym spotkaniu piłkarki Stilonu zremisowały na wymagającym terenie w Środzie Wielkopolskiej. Podział punktów wiąże się jednak ze sporym niedosytem, ponieważ dwie minuty przed końcem spotkania to Gorzowianki prowadziły jedną bramką.

Faworytkami tego meczu były piłkarki Polonii, które w lidze notowały dotychczas same zwycięstwa, na dodatek bez straty goli. Ten stan rzeczy nie stawiał jednak Gorzowianek na straconej pozycji. Od pierwszych minut oba zespoły wyszły mocno zdeterminowane i gotowe do walki o wygraną w tym spotkaniu.

W 30 minucie szalę na swoją stronę przechyliły zawodniczki Stilonu. Autorką pierwszej bramki w tym sezonie dla Gorzowianek została Paulina Brzozowska. Nasze dziewczęta do przerwy utrzymały jednobramkowe prowadzenie, jednak zaraz po zmianie stron gospodynie wyrównały stan rywalizacji po golu Julii Mikołajczak.

Wielka radość w szeregach Stilonu nastąpiła w 79 minucie, po tym jak Beata Walczyk wyprowadziła swoją drużynę na prowadzenie. Gorzowianki dzielnie próbowały utrzymać korzystny wynik, lecz w końcówce spotkania Polonia dopięła swego celu strzelając bramkę na wagę remisu 2:2. Bohaterką Środy została będąca w fenomenalnej formie Julia Mikołajczak, która strzelając dwie bramki umocniła się w klasyfikacji strzelczyń z dwunastoma trafieniami.

Polonia Środa Wlkp. 2:2 (0:1) TKKF Stilon Gorzów

Kadra TKKF Stilon Gorzów:
1.
Anna Okulewicz
5. Patrycja Fortuna
6. Maja Szydełko 70'
7. Paulina Brzozowska
9. Karolina Karaczyn
11. Weronika Górka
15. Agnieszka Gapska 46'
16. Natalia Poznańska
18. Julia Sokołowska 59'
19. Wiktoria Czarnik
20. Beata Walczyk

Rezerwa:
8. Justyna Janiszewska 46'
10. Agnieszka Tomczyk
12. Oliwia Graf
13. Daria Bober 59'
14. Roksana Graf 70'
17. Paulina Żelazek

Trener:
Beata Walczyk

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości