17. Kolejka Ekstraligi Kobiet TKKF Stilon - AZS PSW Biała Podlaska

Kolejny ważny mecz dla układu tabeli. Gorzowianki zdecydowanie będą walczyć o 3 punkty, które dadzą szansę na kontakt z drużynami znajdującymi tuż nad strefą spadkową. Ale przede wszystkim niebiesko-białe mają sobie coś do udowodnienia, ponieważ w rundzie jesiennej, mecz układał się bardzo dobrze dla naszej ekipy, do momentu brutalnego faulu na Paulinie Brzozowskiej( która do dnia dzisiejszego nie może wrócić do optymalnej formy). Gospodynie wykorzystały, moment roztargnienia Gorzowianek i szybko strzeliły dwie bramki. Po przerwie nawiązałyśmy kontakt, ale w końcowym rozrachunku, mecz skończył się wynikiem 3:1.
"Stilonówy" zapowiadają walkę do upadłego i chęć zrewanżowania się, za bezmyślny faul na "Irokezie". Oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku,walki sportowej, która przełoży się na korzystny dla nich wynik spotkania! Ałuuu!!!
Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!!