Medyk II Konin Gospodarze

Konin

Admino

06.10.2016

Bezbramkowy remis z rezerwami Mistrza Polski.
W dniu dzisiejszym skupiłyśmy się na grze defensywnej licząc na nasze szybkie skrzydła. Od pierwszych minut gra toczyła się na naszej połowie lecz umiejętnie się broniłyśmy i starałyśmy się wyjść szybką kontrą. Z każdą minutą grałyśmy coraz lepiej i odważniej lecz niestety nasze akcje kończyły się maksymalnie tuż przed szesnastką gospodyń. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, ale nasza defensywa grała coraz pewniej nie dopuszczając do sytuacji bramkowych. Grałyśmy z większą determinacja i agresywnością, ale niestety nie potrafiłyśmy zbyt długo utrzymać piłki na połowie przeciwnika. Gospodynie nie wypracowały sobie żadnej dogodnej sytuacji poza rzutem wolnym z siedemnastu metrów w doliczonym czasie gry, ale na posterunku była Karolina Usnarska. Wywozimy bezbramkowy remis z ciężkiego terenu.