Autor:

Admino

Utworzono:

06.10.2016

Wynikiem 0:2 (0:1) zakończyło się nasze dzisiejsze spotkanie z zespołem KKP Bydgoszcz, spadkowiczem z Ekstraligi. Pierwsza połowa meczu toczyła się niemal całkowicie pod dyktando naszych gości, które przez większą część gry utrzymywały się przy piłce na naszej połowie, mozolnie konstruując akcje bramkowe. Akcja z 15. minuty zakończyła się celnym strzałem, przy którym nasza bramkarka nie miała zbyt wiele do powiedzenia.
W drugiej połowie z kolei to my częściej miałyśmy w posiadaniu piłkę, jednak większość groźnych akcji wynikało z rozgrywanych przez nas stałych fragmentów. Niestety żadna z prób nie przyniosła wyrównującej bramki.
W ostatniej akcji meczu, w 94. Minucie bydgoszczanki zdołały jeszcze podwyższyć wynik do stanu 0:2, a po zdobytej bramce sędzia zakończyła mecz.
Piłkarki KKP Bydgoszcz raziły w tym meczu nieskutecznością, a przez długo utrzymujący się stykowy wynik 0:1 dawały nam nadzieję na wyrównanie. Ostatecznie nie udało się nam dogonić rywalek.